Wpis z mikrobloga

@BurzaGrzybStrusJaja: Nie robi się takich rzeczy mirek. Mi kiedyś dziewczyna wprost powiedziała że nie chce oświadczyn tylko zwykłe ustalenie ślubu.

Oczywiście twoja luba będzie zadowolona, ale podświadomie zakodujesz jej pewną informację która u niektórych kobiet może zakiełkować pogardą wobec mężczyzny (tym bardziej gdy skumuluje się więcej takich sytuacji).
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: aż chyba znów sobie obejrzę dokument „ czekając na sobotę”. Te foty działają na mnie jak wehikuł czasu do sytuacji w których nawet nie brałem udziału. Piękna sprawa
  • Odpowiedz
@Joncrow: imho lepsze takie coś z klimatem niż jak każdy gdzies na mieście w popularnym miejscu..
Ale ja osobiście bym te całe oświadczyny jak już na urlopie przeniósł na plaże nocą o ile op jest nad morzem, gdy siedzimy sobie np przy ognisku czekając na wschód słońca. gdzie jest kocyk, winko, ognisko, coś do jedzenia itp
Taki pokój prl się gryzie, planując się oświadczyć w ten sposób, wynajałbym coś o wyższym
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: doceniam to, że ktoś ma jakieś uczucia, romantyczność itd, tylko tak średnio jest to dopasowane do rzeczywistości. Kwestia jest tego typu czy Twoja panna jest bardziej wrażliwa, emocjonalna i uczuciowa niż Ty. Jeżeli nie jest to powodzenie związku jest dość niskie, ja na takich uczuciach czy ich okazywaniu się przejechałem nie raz.

Jeszcze jak nigdy nie byłem w związku to sobie wyobrażałem, że jak bym się kiedyś oświadczał komuś itd..
  • Odpowiedz