Wpis z mikrobloga

Sylwia Peretti #krolowazenady

"Ku..wa mam ci pokazać faktury z Manharta?"
Prowadzę firmę, stać mnie na wszystko, proszę się nie śmiać z "Sylwi"

A tak na poważnie ten Łukasz, setki milionów na koncie, stać go na wszystko, może mieć praktycznie każdą kobietę jaką by chciał... a wybiera sobie... Sylwię Peretti? Starego, plastikowego szona?
JAK I PO CO xD xD

#sylwiaperetti #p3retti #peretti #krakow #wypadek #szybkoalebezpiecznie ##!$%@? #polskiedrogi #krolowezycia #krolowazenady #paczkaperetki
ziuaxa - Sylwia Peretti #krolowazenady 

"Ku..wa mam ci pokazać faktury z Manharta?" ...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@ziuaxa jeśli te osoby prowadzą faktycznie działalność utylizacji broni i niewybuchów to ja bym się mocno zainteresował czy oby na pewno poprawnie je utylizują XD
  • Odpowiedz
@ziuaxa: też o tym pomyślałem, gada naprawdę logiczne. Buduje rozgłos wokół siebie po to żeby być rozpoznawalnym i przez to czuć się bezpiecznie w biznesie obarczonym takim ryzykiem.
Peretti buduje mu tą otoczkę prostackim metodami ale jest skuteczna. Ma nawet swojego managera xD
Stąd te tablice rejestracyjne, budowanie tajemniczości, chwalenie się, działanie na granicy prawa, wywoływanie kontrowersji, głupkowate programy dla gawiedzi. Tak się buduje wizerunek obecnie, to samo robi Palikot, stonoga
  • Odpowiedz
@ziuaxa: I oczywiście podpinanie się pod sukces kogoś innego "PROWADZĘ z narzeczonym firmę..." prowadzi to co najwyżej te auta, które kupuje ten gość. Z resztą, kiedy te pajace, które zrzucają całą winę na pieszego zrozumieją, że prawdziwie duży hajs zwłaszcza w takiej post-komunie jak Polska zdobywa się przekrętami i na lewo? Był jakiś materiał o tym gościu, który też jest niezłym przekręciarzem. Z resztą, żeby mieć możliwość prowadzenia tego typu działalności
  • Odpowiedz
@Ka4az: jej partner to Łukasz Porzuczek, prowadzi spółkę o numerze KRS 0000567432 GRUPA GEOFUSION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, kapitał zakładowy 334 tysiące złotych.

Większość ma Łukasz Porzuczek, drugim udziałowcem jest spólka o numerze KRS 0000765228 EEC MAGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2 ASI SPÓŁKA
KOMANDYTOWO-AKCYJNA.

Wracając do Geofusion: w 2020 sprzedali usług i towarów za 50 milionów, w 2021 za 13 milionów, za 2022 nie mam danych. Mają za to zobowiązania
  • Odpowiedz
kupił sobie lalkę do ruchania, tylko zamiast całej plastikowej jest żywa


@picasssss1: Plastikowa i żywa jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz