Wpis z mikrobloga

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #zero #ordoiuris #nazizm #faszyzm #konfederacja #pis #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji

Mam pytanie co do wypuszczenia tej patusiary, wyjecie z zachwytu, że Zero dobrze zrobił, że lewactwo przegrało i takie tam. Ale co z DRUGIM osadzonym w tej sprawie, dlaczego pachołek Rydzyka też jego nie zwolnił? Co najlepsze ona nawet nie odwołała się od tego wyroku.

Ustaliliśmy, że sąd skazał Marikę Matuszak za próbę rozboju dokonaną wspólnie i w porozumieniu z Michałem Ostrzyckim oraz dwoma nieustalonymi nadal sprawcami. Z wyroku wynika, że 10 sierpnia 2020 roku na skrzyżowaniu ul. 27 Grudnia i Ratajczaka w centrum Poznania Marika Matuszak wraz z trzema mężczyznami napadła na młodą kobietę.

"Stosując przemoc w postaci szarpania, popychania i wykręcania trzeciego palca lewej ręki", napastnicy próbowali wyrwać pokrzywdzonej torebkę. Nie zrobili tylko dlatego, że pokrzywdzona i towarzysząca jej koleżanka stawiły fizyczny i słowny opór.

Nasz informator zwrócił uwagę, że Ordo Iuris i Ziobro pochylają się tylko nad Mariką Matuszak, która jest młodą dziewczyną i dobrze wygląda w propagandowych materiałach, nie wstawiają się natomiast za jej kompanem Michałem Ostrzyckim, który w ocenie informatora jest neofaszystą.

Z informacji dostępnych w internecie wynika, że 24-letnia dziś Marika Matuszak, przedstawiana przez prawicę jako biedna studentka, działała razem z Michałem Ostrzyckim w organizacji Front Oczyszczenia Narodowego z Gniezna.


Front zapowiadał oczyszczenie Polski „z wszelkich skaz, brudów i wrogów narodu polskiego".
  • 2