Wpis z mikrobloga

Mimo, że nie planuję głosować na Konfederację i jeszcze do dzisiaj sam byłbym skłonny uważać, że mogą wejść w koalicję z PiSem, bardzo się cieszę z tego co napisał Mentzen.
O ewentualnej koalicji pisalem dlatego, że żaden polityk Konfederacji nie stwierdził wprost, że o koalicji nie ma mowy, chociaż nie raz byli o to pytani. I to włączało mi czerwoną lampkę.
Teraz sam Mentzen postawił na szali swoją wiarygodność. I bardzo ważne jest to, że postawił swoją a nie partii. Partię zawsze można zmienić ( lub jej nazwę, gdzie mistrzem w tym jest Pan Korwin). Jednak stawiając siebie samego Mentzen zagrał dosyć ostro. I dobrze, bo nawet mnie to przekonuje. Oczywiście jako człowiek który już trochę na tym świecie żyje dalej politykom nie wierzę, ale mimo wszystko wiarygodność Konfederacji jak dla mnie trochę urosła. Jednak nadal w tej partii jest tak wiele dziwnych i podejrzanych osób, że nie zaryzykuje oddania na nich swojego głosu. Korwin i jemu podobni mocno zniechęcili mnie do projektu pod nazwą Konfederacja. Czy Mentzen to zmieni? Ma jeszcze jakieś 3 miesiące.
#konfederacja #4konserwy #neuropa #polska #wybory #polityka
Nobody32 - Mimo, że nie planuję głosować na Konfederację i jeszcze do dzisiaj sam był...

źródło: FBAD76E6-2C41-4DF4-82F9-53890E6EA0A1

Pobierz
  • 13
Mentzen zagrał dosyć ostro


@Nobody32: Nie zagrał ostro tylko przeliterował dla ociężałych umysłowo to co każdy zwolennik Konfederacji wiedział od zawsze.
Kukiza kiedyś poważali.


@Jariii: Tak, ja nadal poważam, za część poglądów, natomiast nie jako polityka i nigdy nie popierałem jego ugrupowania, które nie miało racji bytu i od początku było skazane na klęskę. Mentzen nie tylko ma właściwe poglądy, ale także umie grać politycznie i budować swoje środowisko. Gdyby Kukiz wstąpił do Konfederacji i zaczął słuchać Mentzena to wyglądałoby to dziś zupełnie inaczej.
Gdyby Kukiz wstąpił do Konfederacji i zaczął słuchać Mentzena to wyglądałoby to dziś zupełnie inaczej.


@Jah00: Znaczy chcecie cyrk otworzyć? Konkurencja dla Zalewskich? Jeszcze Kowalskiego weźcie to sam bilety kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nobody32: On jest spokojny o rezultat, bo wiarygodności od dawna już nie ma, a poza tym dobrze wie, że kuce i tak łykną cokolwiek im powie, także że koalicję z PiS tak naprawdę od zawsze planował i wszyscy wyborcy tego chcieli. Albo po prostu nie wejdą w oficjalną koalicję, a będą głosować zgodnie z PiS, kiedy potrzeba, jak dotychczas, vel "to nie jest prawdziwa koalicja"