Wpis z mikrobloga

Jak można wyciągać w ogóle dane wrażliwe tego człowieka i historię choroby, robią z tego faceta jakąś rzecz bo nie jest w stanie już się sam obronić. Oboje są obrzydliwymi ludźmi. Tak samo Gimper robiąc z nimi wywiad i dając im platformę. Dla usprawiedliwienia swoich czynów i okropnych zachowań robią sensację ze stanu zdrowia bardzo chorego człowieka, nie zwracając uwagi na jego dzieci czy rodzinę, która się nim zajmuje. #!$%@? nie ludzie...
#famemma
Pobierz joseone - Jak można wyciągać w ogóle dane wrażliwe tego człowieka i historię choroby,...
źródło: sze
  • 19
nie zwracając uwagi na jego dzieci czy rodzinę, która się nim zajmuje. #!$%@? nie ludzie...


@joseone: tylko z tego co ta jego żona mówiła to ona się nim zajmuje i jest jego prawną opiekunką
@guguszp: Z tego co widać to rodzice się nim zajmują i przejmą od niej ten tytuł prawny. Stan faktyczny nie musi być zgodny ze stanem prawnym. Z jej relacji można wywnioskować, że teraz to zajmuje się skakaniem na nowym bolcu.
@guguszp: No i co z tego? Tak jak powiedziałem stan faktyczny nie zawsze jest zgodny ze stanem prawnym. Nawet widać z relacji jego rodziny co sądzą o jej "opiekowaniu".
@joseone: no jeśli kłamie, że sie nim zajmuje i zajmowała (zmieniała pieluchy, myła tyłek) całymi dniami i nocami tak jak stwierdziła to masz racje. Tylko że ona stwierdziła, że ma na to papier oraz że cała rodzina i bliscy rozumieją sytuacje i ją popierają. Jeśli teraz by nagle zgłosiłby się ojciec/rodzina tego trenera i obaliła to co ona mówi i udowodnili, że kłamie to wtedy przyznam ci rację. Tak to można
@guguszp: Może przez pewien czas to robiła, nie neguję tego. Wejdź sobie na profil jego mamy (Halina) na fb i zobacz co pisze w komentarzach ona i jego siostra chyba.
@joseone: nie chcę mi się tego robić i przebijać przez komentarze i w ogóle. Nawet jeśli jego mama ma inne zdanie to nadal to będzie słowo vs słowo i każdy będzie wierzyć w to co chce, no chyba że będą na to dowody.
@joseone: nie znam ich rodziców więc ciężko mi stwierdzić, że mają większą wiarygodnośc. Skąd mam wiedzieć jakimi są ludzmi a to, że nie wyciągaja prywaty to logiczne bo mało który starszy człowiek siedzi w tych całych social mediach i się tym interesuje. Oczywiście jest hejt na szelige więc z automatu większość będzie przeciwko niemu a bez dowodów ciężko stwierdzić kto ma racje.
@joseone: no jest z nowym gachem ale nie ma dowodów na to jak to wyglądało na 100%. Ona twierdzi, że Szelige poznala na długo po wypadku jej męża i że jest on już wg lekarzy nie do odratowania i nie ma z nim żadnego kontaktu, praktycznie można powiedziec że jest martwy. Jeśli to co mówi to prawda to co jest w tym złego, że znalazła sobie nowego partnera. Miałaby być do
@guguszp: On żyje, co z tego że jest w stanie wegetatywnym. Jest dalej jego żoną, niech weźmie z nim rozwód i sobie układa życie. A to, że jeszcze poszła w ramiona jego kolegi, który wycierał sobie mordę tym jaki to dla niego nie jest przyjaciel i ile dla niego nie znaczył to kolejny syf.
@joseone: według informacji od jego żony, badań i "PODOBNO" lekarzy gośc jest nie do odratowania i jest kompletnym warzywem, nic nie myśli, nic nie rozumie, nie wie co się wokół niego dzieje i nie ma szans juz wyzdrowieć i będzie tak podłączony aż do śmierci przez kolejne kilkadziesiąt lat.
Skąd wiesz, że się z nim nie rozwodzi i nie składa papierów? Podejrzewam, że taki rozwód wcale nie jest prosty jeśli jeden