Wpis z mikrobloga

Złapał mnie dzisiaj kanar w #ztm #katowice (moja wina, zamiast od razu kupić bilet na telefonie to siadłem sobie wpierw na dupie bo upał i typ cyk zza rogu, brak biletu []) i może #niepopularnaopinia ale kary są kompletnie odklejone od rzeczywistości. 200 zeta na miejscu, 300 w ciągu 14 dni??
Nie popieram ale rozumiem czemu niektórym przy kontroli puszczają nerwy, jak żyjesz od wypłaty do wypłaty i się zagapisz to taki mandat kończy twoją karierę finansową.

#komunikacjamiejska #przemyslenia
L3gion - Złapał mnie dzisiaj kanar w #ztm #katowice (moja wina, zamiast od razu kupić...

źródło: 58bb8baee6e950775cc04d1693bd86bb

Pobierz
  • 13
@L3gion mój ziomek dostał 500zł i 15pkt karnych jak autem jechał bo mu zielona strzałka zgasła jak przejeżdżał i system wychwycił że było czerwo, a gdyby się nie zatrzymał to nic by nie miał ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak z ciekawości to jak mam bilet kupić skoro najpierw muszę usiąść na dupie? Ostatnio jak jechałem to jeszcze przed odpaliłem apke, kazało mi wpisać nr busa, potem blik,
A tak z ciekawości to jak mam bilet kupić skoro najpierw muszę usiąść na dupie? Ostatnio jak jechałem to jeszcze przed odpaliłem apke, kazało mi wpisać nr busa, potem blik, więc wygenerowanie blik, wpisanie bliku, akceptacja na apce banku i powrot to apki z biletami. Cała akcja zajęła mi tyle że autobus już dojechał do kolejnego przystanku xD


@WUJICO: Szczerze mówiąc #!$%@? ich wie xD Ja najczęściej wsiadam, siadam i dopiero
@sylwke3100: Dlatego w ZTM jest nadal akcja, że możesz kupić bilet półroczny zamiast płacić karę ;) @L3gion

A co do zasady, w regulaminie ZTM jest napisane (w skrócie): "Bilet należy zakupić PRZED wejściem do autobusu". I tyle w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)