Wpis z mikrobloga

@marek-termanowski: Nie jest w moim typie, więc dlaczego miałabym dawać mu szansę? A moja reakcja zależałaby od tego jak ten koleś by chciał nawiązać ze mną kontakt - jeśli w miły sympatyczny sposób to byłabym miła, jednak jeśli byłby to burak na miarę wykopowych przegrywów, myślących, że kobieta im się po prostu należy to byłabym byłabym mega chamska xD Nie rozumiem ogólnego chamstwa, ja z natury jestem w realnym życiu pogodna
czy serio według was to jest atrakcyjny facet?


@Mamaboss: chyba pierwszy raz dałem Ci plusa. Generalnie trollujesz bez dobrego smaku i umiaru, ale tutaj sam się zdziwiłem, że wykopki uważają taki wygląd za w porządku.
@solo_living_yolo brzydki to jestem ja. Gdyby trafił w ręce odpowiednich zabiegowców, fryzjerów itd., to na pewno udałoby się z niego wydobyć potencjał. Typ ma raczej urodę dla koneserów.

Z kobiet to na przykład Kelly Mittendorf albo córka Bogusława Lindy
@AlexBrown: miras ten typ to na divach w życiu porucha , pewnie że zabiegi chirurgiczne coś z tym dadzą radę zrobić ale , atrakcyjnośc faceta to wypadkowa kilku czynników , status materialny , charyzma czyli bajera , morda , wielkość fiuta , no i wygla czyli morda i sylwetka , a wojna o cipke to brutalna gra , a z gówna bicza nie ukręcisz ( ͡° ʖ̯ ͡°