Wpis z mikrobloga

@Garnuch2137: Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio,
  • Odpowiedz
@Shatter: miałem dziewczynę w Krakowie a mieszkałem w Gdańsku, więc szukałem w tych dwóch miastach pracy, ale coś musiało mi się #!$%@?ć, bo wysłałem CV do jednej firmy, rozmawiamy przez telefon i baba z hru mówi, to zapraszam na rozmowę techniczną, adres ulica XX, Częstochowa. Ja w głowie, jaka #!$%@? Częstochowa xD
Ale i tak miałem jechać do dziewczyny, więc zajechałem tam, o dziwo mnie przyjeli, zamieszkałem w Częstochowie, z dziewczyną
  • Odpowiedz
Dzisiaj mija rok odkąd pracuję w firmie do której złożyłem CV dla beki xD


@Garnuch2137: ja kiedys wyslalem dla beki i juz ponad 10 lat siedze zagranico a jak te kwy karakany wygraja kolejne wybory to dla beki zmienie obywatelstwo
  • Odpowiedz
@Garnuch2137: Ja swoją pierwszą pracę na studiach znalazłam, bo na kursie językowym uczyliśmy się pisać CV i nauczycielka powiedziała, żebyśmy wysłali je do jakiejś firmy, to jeszcze sobie język za darmo na rozmowie kwalifikacyjnej poćwiczymy XD
  • Odpowiedz