Wpis z mikrobloga

jak najlepiej wracać z #hungaroring do Budapesztu w niedzielę po wyścigu? obecnie myślimy żeby iść na piechotę na stację szilasliget i stamtąd pociąg powrotny. co myślicie? jakie macie doświadczenia?#f1
  • 12
szilasliget


@ulath: Spod toru odjeżdża darmowy autobus - nie przegapicie :D, który jedzie na peron i stamtąd już normalnie do Budapesztu pociągiem.
Podobnie w drugą stronę. Ale po qualach i treningach mieliśmy dość jeżdżenia tym (ścisk, brak klimy w pociągu, miejsca stojące) i na wyścig przyjechaliśmy autem na parking. Parkingi nie są drogie, a wyjazd autem bardzo przyjemny i szybki.
@cohontes: tak, a o co chodzi? Kolejka jest masakryczna. Już lepiej wyjść wyjściem za ostatnim zakrętem i iść przez pola w dół, po jakichś45 minutach samemu się dojdzie do dworca, a tyle samo albo i więcej będzie się stało w kolejce do autobusu
  • 0
@kokus @majo174: no właśnie o to mi chodzi tylko nie wiem czy mówimy o tej samej stacji, w tym roku autobusy odjeżdżają z gate 3 i jada do godollo. a ja myślałem iść z buta na szilasliget bo jest tylko 30min z gate 6 (a jesteśmy obok na silver)
@ulath: dokładnie tą bramą co Ty chcesz wychodziliśmy. Sporo osób wybiera tę drogę, bo tłumy pod Gate 3 na autobus się zbierały dobre 30 minut przed końcem ostatniej sesji. Niby ich dużo jeździ ale i tak niewystarczająco. A potem trzeba swoje odstać w oczekiwaniu na pociąg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ulath: mieliśmy farta i akurat trafialiśmy na odjeżdżający za chwilę i udawało się wejść, ale tyle było ludu że prawie drzwi wywalili. Nie pamiętam ile jechaliśmy, z 30 minut chyba