Wpis z mikrobloga

@wladdan: powiedziałem wyloguj się a najlepiej usuń konto, nie wyloguj się a następnie usuń konto, to ogromna różnica, a uważam że takie podejście żeby się nie przejmować jego słowami jest bardzo szkodliwe, bo nie buntując się i nie pokazując sprzeciwu biernie się temu przyglądając pokazujemy im że tak można a to chyba nie jest dobre jeżeli chcemy żeby coś się w tej materii zmieniło?
@surlin: słowa dosadne, ale jak najbardziej uzasadnione, jeżeli mamy prezydenta który stawia dobro innych państw ponad interes jego państwa to nie ma sensu bawić się w upupianie i nazywanie tego inaczej niż bycie pachołkiem,

@mial85: No właśnie nie wynika, w żadem możliwy sposób, nie można wyciągnąć z nich takiego wniosku.

A treść powyższego materiału podparłem materiałem z Rzeczpospolitej jeżeli dla Ciebie materiał w Rzeczpospolitej to „odmęty szaleństwa” to powinieneś się
@mial85 mnie wyjaśnia? xD. Ja to mam wywalone w politykę za to Tobie widać za to płacą żeby się tu politycznie produkować ;). cyk czarnolisto i kolejny troll mniej.
@guzi: widać że koledze się skończyły argumenty i zamiast się odnieść to przekazuje swoje jakieś wymysły że rzekomo jestem opłacany, nie masz żadnych dowodów ani argumentów za tym że jestem opłacany więc milcz, bo te twoje pomówienia są żałosne
@surlin: czyli chcesz mi powiedzieć że człowiek który jest prezydentem Polski, a interes Ukrainy jest dla niego ważniejszy, niż interes Polski nie jest pachołkiem politycznym? to czym? sam przyznał że dla Polski nic nie załatwia

takie słowa to znaczy jakie? co on takiego powiedział że uznałeś to za „odmęty szaleństwa” ?
takie słowa to znaczy jakie? co on takiego powiedział że uznałeś to za „odmęty szaleństwa” ?

@mial85: Np takie:

czyli chcesz mi powiedzieć że człowiek który jest prezydentem Polski, a interes Ukrainy jest dla niego ważniejszy, niż interes Polski nie jest pachołkiem politycznym


Dziękuję, miłego dnia, smacznej kawy, cudownych wakacji, bo (sądząc po tym co napisałeś) od września zaczynasz szkołę, i prawdopodobnie są to początkowe klasy. Jeżeli Cię to uraziło to
@surlin: po co te głupie insynuacje i żałosne próby zdyskredytowania mnie sugerując że jestem dzieckiem? naprawdę aż tak Ci brakuje argumentów że musisz się uciekać do takiego czegoś? kto tu pokazuje swoją niedojrzałość?
@mial85 ja się wypowiadałem tylko w oparciu o to co umieściłeś. Po tym co zobaczyłem nie chcę już oglądać kolejnych treści takiej jakości, więc nie zapoznam się bliżej z ZNZ. Pewnie nie wyraziłem się jasno, ale miałem na myśli, że nic sensownego nie zostało tu powiedziane. Nieformalna (pewnie PRowa) wypowiedź Dudy ma być dowodem na służalczość wobec Ukrainy? To populistyczne zagrywki mające trafić do mniej rozgarniętych narodowców. Jestem przekonany, że ZNZ trzyma
@Porucznik_Nos: cała polityka pisu, to co robią z Wołyniem, to że nie potrafią nic załatwić żadnej umowy żeby ekshumacje przeprowadzić, to że premier klęka w polu pod dwoma patykami, przedstawiciel MSZ który mówił że jesteśmy sługami narodu ukraińskiego, który potem zostaje odsunięty, bo śmiał chcieć przeprosin i zadośćuczynienia, wpuszczanie zboża ze szkodą dla naszych rolników, mało Ci dowodów na służalczą politykę? możesz żyć w swojej bańce i myśleć że to tylko