Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jaque: wskaż mi chociaż jeden moment w materiale który wstawiłem gdzie jest jakieś kłamstwo lub przeinaczenie zamiast wrzucać jakieś losowe screeny bez kontekstu
  • Odpowiedz
@mial85:

to jeszcze raz spytam, co ma to gówno z zmiany na ziemii, do rzeczywistej wypowiedzi pp?

#!$%@?, nie wstyd ci, że takie gówno prowadzisz? ja jestem #!$%@?, a nie proukrainski, ale to ścierwo wszędzie będę tępił xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaque: jak #!$%@?, to kliknij w przycisk wyloguj się, a najlepiej usuń konto i wtedy wrzucaj se te swoje gównowpisy w jakiś notatnik w telefonie czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

apeluję o powstanie kampanii po pijaku nie wchodzę na wykop
  • Odpowiedz
@mial85: No niestety ale zielonka tym razem ma rację.
Chcesz cytat? PIERWSZE ZDANIE brzmi cyt: "Andrzej Duda z dumą ogłasza, iż Polska jest pachołkiem NATO"
Bzdura tak wielka, że aż zęby bolą.
Wklejasz jakieś śmieci znalezione w odmętach szaleństwa w jakie ktoś popadł. Rzadko używam mocnych słów, ale to co wrzucasz to po prostu gówno, totalny odjazd dla niepełnosprawnych umysłowo.
  • Odpowiedz
  • 0
@surlin: słowa dosadne, ale jak najbardziej uzasadnione, jeżeli mamy prezydenta który stawia dobro innych państw ponad interes jego państwa to nie ma sensu bawić się w upupianie i nazywanie tego inaczej niż bycie pachołkiem, a te epitety to sobie zachowaj dla siebie i nie obrażaj ludzi z niepełnosprawnościami, bo bardzo słabo to wygląda więcej merytoryki, mniej bezsensownego obrażania
A treść powyższego materiału podparłem materiałem z Rzeczpospolitej jeżeli dla Ciebie materiał
  • Odpowiedz
@mial85 gościu, to znz to jakiś kmiot. Nie zaśmiecaj sobię głowy takim gównem. interpretacja rzeczywistych wydarzeń przez znz są jak obserwacja rzeczywistości przez ostrego schizofrenika - serio nie warto na to gówno (znz) poświęcić nawet minuty
  • Odpowiedz
@mial85: po pierwsze jak się wylogujesz to się nie da usunąć konta ;)
Po drugie przykładanie wagi do słów dupy który walczy z ostrym cieniem mgły jest nad wyraz śmieszne. On jest jak reszta pisuaru mało rozgarnięty a dyplomacja leży u nas od wieków.
  • Odpowiedz
słowa dosadne, ale jak najbardziej uzasadnione


@mial85: Raczej zmanipulowane. Duda powiedział tylko, że nie pojechał się tam targować a jednocześnie w tym samym artykule zasygnalizował, że interesy Polski są zbieżne z interesami wschodniej flanki sojuszu.

„Będziemy czynili wszystko, żeby zapewnić pokój. W naszym interesie jest to, żeby Rosja musiała opuścić okupowane terytoria Ukrainy, żeby przywrócony został prymat prawa międzynarodowego. Wierzymy głęboko, że NATO jako najsilniejszy sojusz obronny na świecie wesprze
  • Odpowiedz
  • 2
@mial85 xD. Ty tak na serio? Z całą niechęcią do PIS - gdzie tam duma? Zwykła kurtuazyjna wypowiedź na pytanie. Poza tym Polska jest i w NATO i wschodniej flance więc wymienił nas na pierwszych dwóch miejscach ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@guzi: nie chce Ci psuć humoru, ale NATO i wschodnia flanka to zbiory państw, a zdanie „Polska nie załatwia nic dla siebie” boleśnie cię wyjaśnia bo to przeczy twojemu gadaniu że nas wymienil, pachoł specjalnie powiedział że Polska nic nie załatwia dla siebie żeby nikt nie miał wątpliwości że to tyczy się nas a Ty jesteś na tyle ograniczony że nie dostrzegasz tego mimo tak silnego wskazania
  • Odpowiedz
  • 0
@Porucznik_Nos: tym się różni właśnie obiektywne podejście od wykopkowego „raz wstawił coś co mi się nie podobało to już najgorsze źródło” jeżeli dobrze mówi to będę wstawiać i będę pisać, że dobrze gada, zdaję sobie sprawę jakie treści wstawia ZnZ dlatego wstawiłem na dole koledze link do artykułu Rzeczpospolitej, w którym potwierdza się że pachoł pojechał walczyć o interes wszystkich dookoła a interes Polski? „Polska nie załatwia nic dla siebie”
  • Odpowiedz