Wpis z mikrobloga

Witam, pisze ten post głównie do osób z tagów #zegarki #casio #gadzety #technologia

Co 2 lata zmieniam sobie zegarek, zawsze jest to Casio Gshock - tym razem również nadchodzi ten czas, rzecz w tym że, zawsze wymieniałem na jakiś tani model 350-600zl - przeglądając dziś stronę Casio - natknąłem się na ten model i chciałbym go. Ogólnie nie wymieniam ich co dwa lata bo się psują, tylko z powodu rysek w trakcie użytkowania - i mam pytanie do osób w temacie:
Taki droższy model będzie jeszcze wytrzymalszy, czy różnica w cenie wynika tylko z dodatków i ewentualnie "specjalnej edycji"
Wrzucam linka i dla osoby która wyrazi chęć oddam #rozdajo mojego obecnego dwulatka – pozdrawiam (jak zgłosi się parę osób, to wybiorę sobie kogoś po tym co postuje i komentuje na vikop.ru i skontaktuję się na priv)

PS: A może polecicie jakąś porządną marką zegarków w przedziale cenowym 400-500€?
Kordianyt - Witam, pisze ten post głównie do osób z tagów #zegarki #casio #gadzety #t...

źródło: WIN_20230713_21_55_54_Pro

Pobierz
  • 10
@Kordianyt: zegarek z psiskiem zawsze najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chodzi o wytrzymałość to nie sadze żeby była różnica, sam użytkuje rangemana i na co dzień ciężko uszkodzić ten zegarek. Ale tak, głównie cena wynika z jakiś dodatków, lądowanie solarne, lżejsze zegarki z włóknem węglowym, RC, barometr czy termometr
Z tym, ze ja na pewno zwracam uwagę, ze jest to taki „gadżet” bo chociażby termometr działa
@Kordianyt: ja bym się poradził psychiatry :-)
W wielu G możesz wymieniać sam bezel czy pasek, wątpię żeby natural born perfecionist zarysował szkło.
Weź coś z solarem i radiowym synchro.

Gx
@Kordianyt Miras, ja chętnie przyjmę tego poturbowanego mikrorysami zawodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od siebie mogę polecić zegarki z głęboko osadzonym szkłem, żeby nie łapało rys. Na roboty latam z poczciwą kostką, zegarek jest od chyba 8-10 lat ostro tyrany (pic rel standardowy dzień) i wygląda jakimś cudem jak nowy.
Kefir91 - @Kordianyt Miras, ja chętnie przyjmę tego poturbowanego mikrorysami zawodni...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@Kordianyt: jak przeszkadzają Ci ryski to możesz zmienić samą obudowę i pasek, widziałem w sklepach oryginalne casio (ale ciężko to znaleźć), jest masa zamienników, są kity metalowe, możesz nawet tarczę zmienić ( ͡º ͜ʖ͡º)