Wpis z mikrobloga

bo chyba mają świadomość, że chodzi o wybory prezydenckie. Więc efekty tego dogadania się chyba już powinniśmy znać.


@kulass: no znamy, przecież Duda wygrał.

W pierwszej na Bosaka w drugiej na Dude, jakoś tak szedł ten (pisowski) przekaz, ale nikomu on jakoś specjalnie nie przeszkadzał
gdyby byli w próżni możesz tak sobie uważać, tyle że Duda to podnóżek rządzącej partii i im wszystko przyklepie. Z tego tylko powodu szczotka od WC byłaby lepsza niż Duda


@assninja: Duda to nie Komorowski, no i jakoś nie wszystko im przyklepuje, no ale ja was rozumiem, jak się ciągle powtarza bzdurne hasło to potem się w nie wierzy.
@kulass: Przychlaście, podobno k0nfederaci idą, żeby "wywrócić im stolik" - a okazuje się, że zakulisowo liżą się po jajach, jednak i tak robisz fikołki, że Duda > Trzaskowski jakby to #!$%@? miało jakiekolwiek znaczenie w tym temacie xD
i tak robisz fikołki, że Duda > Trzaskowski jakby to #!$%@? miało jakiekolwiek znaczenie w tym temacie xD


@rwL_: no ma, jego opinia pokazuje że mail mówi prawdę XD
Przychlaście


@rwL_: Czy ja ci wyglądam na twojego Ojca?

podobno k0nfederaci idą, żeby wywrócić im stolik


@rwL_: A co do wywalenie stolika mają wybory prezydenckie?

a zakulisowo liżą się po jajach i robisz fikołki, że Duda > Trzaskowski jakby to #!$%@? miało jakiekolwiek znaczenie w tym temacie xD


@rwL_: No właśnie wybory prezydenckie z 2020 roku nie mają żadnego znaczenie w temacie wywalenia stolika w wyborach parlamentarnych wiec o
A co do wywalenie stolika mają wybory prezydenckie?


@kulass: To, mają, przychlaście, że prowadząc narrację o wywróceniu stolika sugerujesz, że chcesz kogoś odsunąć od jakiejkolwiek decyzyjności i robić wszystko, aby ta chęć się zrealizowała.

Jeżeli zakulisowo się z kimś dogadujesz, to znaczy, że ten ktoś wcale nie jest taki zły i chyba jednak dopuszczasz z nim jakąś współpracę - ale niedobra o tym mówić publicznie, bo trzeba stworzyć iluzję wyboru dla
Pobierz rwL_ - > A co do wywalenie stolika mają wybory prezydenckie?

@kulass: To, mają, przy...
źródło: 1
To, mają, przychlaście, że prowadząc narrację o wywróceniu stolika sugerujesz, że chcesz kogoś odsunąć od jakiejkolwiek decyzyjności i robić wszystko, aby ta chęć się zrealizowała.


Jeżeli zakulisowo się z kimś dogadujesz, to znaczy, że ten ktoś wcale nie jest taki zły i chyba jednak dopuszczasz z nim jakąś współpracę - ale niedobra o tym mówić publicznie, bo trzeba stworzyć iluzję wyboru dla grupy matołków, aby te przy urnach myślały, że głosując na
@kulass:

No i w jaki sposób druga tura wyborów w 2020 odnosi się w jakikolwiek sposób do obecnej próby wywrócenia stolika?


W taki sposób, że mówią o tym ci sami ludzie, którzy dogadywali się przed II turą wyborów prezydenckich. Jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

A to, że dla narodowców jak Winnicki mniejszym złem był Duda, nie powinno być żadnym zaskoczeniem.


Mowa o dogadywaniu się, a nie o jakichś preferencjach politycznych,
I znamy je, bo faktycznie tak się stało, jak było to opisane w mailach - chociażby na przykładzie w.w. tweeta winnickiego.


@rwL_: No tak, bo gdyby nie ten meil to winnicki pewnie zagłosował by na trzaskowskiego wyznającego kompletnie odmienne poglądy.

Na resztę nie będę nawet odpowiadał, bo szkoda mi sobie psuć wieczór na dyskusje z frustrowanym dzbanem. Pozdrawiam cieplutko.
@kulass

No tak, bo gdyby nie ten meil to winnicki pewnie zagłosował by na trzaskowskiego wyznającego kompletnie odmienne poglądy.


Matołku - po pierwsze, to pisze się "mail", a po drugie - nie o tym mowa kto i na kogo by zagłosował ze względu na to kto jakie ma poglądy.
Pytałeś co wyszło z tego dogadywania się - więc ci udowodniłem, że wyszło poparcie dla Dudy poprzez jasne zadeklarowanie, że faktycznie osoba,