Wpis z mikrobloga

Jak ludzie biorą kredyt na 30 lat na jakiś sub-warunki mieszkalne 50m2? Przecież jakbym miał mieszkać w mieszkaniu, a nie w moim domu 600 m2 z ogrodem i jeszcze się na to zadłużać do starości to bym się pochlastał.

Jak normalni ludzie mają w dorosłym życiu siłę na życie towarzyskie/randki/imprezy/pisanie z kimś cały dzień itd? Ja po powrocie z Januszex Sp. z o.o. mam jedynie siłę na zjedzenie obiadu i położenie się do łóżka... Nawet na spacer nie chce mis się wyjść w tygodniu. Co dopiero iść na imprezę do ludzi.

Z rzeczy które jako piwniczak potrzebuję do szczęścia, brakuje mi tylko pracy zdalnej 20-30k netto. Wtedy bym osiągnął najwyższy poziom własnej definicji szczęścia. #przegryw #przemyslenia #blackpillraw #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz BlackpillRAW - Jak ludzie biorą kredyt na 30 lat na jakiś sub-warunki mieszkalne 50m2...
źródło: Patodeweloperka-scaled
  • 14
@BlackpillRAW: mieszkanie można sprzedać w każdej chwili, a Ci co wzięli kredyt przed świrusem z pewnością na tym zyskają. Poza tym kupno mieszkania nie wiąże Cię z danym miejscem gdyż zawsze możesz je wynająć. Wg.mnie większą głupotą jest wynajem gdzie coś nigdy nie będzie twoje i właściciel może Cię #!$%@?ć.
Jak ludzie biorą kredyt na 30 lat na jakiś sub-warunki mieszkalne 50m2?


@BlackpillRAW: nie maja wyjścia kiedy alternatywą jest wynajem. Ceny też idą cały czas w góre, jak ktoś wziął kredyt przed pandemią to wygrał mocno.

Jak normalni ludzie mają w dorosłym życiu siłę na życie towarzyskie/randki/imprezy/pisanie z kimś cały dzień itd?


Naturalna dynamina. Jak przed pandemią musiałem codziennie jeździć do biura to też po powrocie przechodziłem w tryb warzywa i
A inni ludzie opowiadali jak po robocie lecą na szybko na siłkę, a potem wyjście na jakieś piwko czy randkę


@Eugeniusz_Zua: Pamiętam jak kiedyś znajomy ekstrawertyk chad się dziwił, że po pracy nie chcę przyjechać do towarzystwa posiedzieć z nimi bo "muszę odpocząć" i argumenty, że no przecież odpocznę z nimi XD Dynamiczniak nigdy nie zrozumie, że spierdox odpoczywa tylko i wyłącznie sam.

Mam sporo anegdot związanych z tym człowiekiem i