Wpis z mikrobloga

Jutro kończy mi się OC w #pzu. Dwa razy wysyłałem im wypowiedzenie - jedno 8 lipca (bez odpowiedzi do dziś), drugie dzisiaj. Dostałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń i tyle. Dzwoniłem właśnie na infolinię i babeczka mi mówi, że w ogóle nie mają wiadomości ode mnie i żebym sprawdził czy dobry mail itp. - wszystko jednak jest git. O co tu chodzi i co jeśli zaraz będą żądać zapłacenia kolejnego roku OC?

Tak, mam już wykupione oc w innej firmie od 15 lipca.

#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SpalaczBenzyny: Ja wysyłałem na kontakt@pzu.pl i jedyne co dostałem po 2 minutach, to:

Dzień dobry,

otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Wkrótce się nim zajmiemy. Zgłoszenia realizujemy zgodnie z kolejnością, z jaką do nas wpływają.


Po tym od prawie tygodnia cisza, a na infolinii twierdzą, że nie mają żadnej wiadomości ode mnie.
  • Odpowiedz
Jutro kończy mi się OC w #pzu. Dwa razy wysyłałem im wypowiedzenie - jedno 8 lipca (bez odpowiedzi do dziś), drugie dzisiaj. Dostałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń i tyle. Dzwoniłem właśnie na infolinię i babeczka mi mówi, że w ogóle nie mają wiadomości ode mnie i żebym sprawdził czy dobry mail itp. - wszystko jednak jest git. O co tu chodzi i co jeśli zaraz będą żądać zapłacenia kolejnego roku
  • Odpowiedz