Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #bekazlewactwa #neuropa

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego wszystkie neuropki wspólnie:

- wspierają polityczny zamordyzm
- bronią k**estwa
- pochwalają likwidację gotówki
- gardzą Polakami
- atakują konfederację (sam jestem neutralny partyjnie, żeby mi ktoś nie zarzucił bycie konfederatem)
- nie tolerują ludzi o innych poglądach, pod płaszczykiem tolerancji

Czy to są jakieś androidy z odgórnie nadanym szablonem neurologicznym, czy tylko płatne trolle?
Pobierz damianooo8 - #kiciochpyta #bekazlewactwa #neuropa

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić...
źródło: comment_16164138695DMkSxEYXZlmgPc0ALocDh
  • 22
- wspierają polityczny zamordyzm


@damianooo8: osobiście to nie wspieram politycznego zamordyzmu. Jestem przeciwko partii która wykorzystuje kościół w swoich zamordystycznych dążeniach jak nierozerwalne śluby.

- bronią k**estwa


@damianooo8: jak wyżej, jestem przeciwko konfederacji.

- pochwalają likwidację gotówki


@damianooo8: nie pochwalam likwidacji gotówki.

- gardzą Polakami


@damianooo8: no akurat to zwolennicy konfederatów gardzą mną ¯\(ツ)/¯

- atakują konfederację


@damianooo8: nie atakuje konfederacji. Odwołuję się zawsze do ich słów
@aarahon: @aegispolis ale ja nie mówię o osobach których dotyczy któryś z wymienionych punktów. Nie mówię o lewakach. Mówię o typie neuropka którego dotyczą wszystkie wymienione punkty. Takie neuropki w 99% mają tęczową flagę w avatarze, jakby oznaczali się dla zleceniodawców.
@damianooo8: To są lata prania mózgów przez media typu wyborcza, tvn, der onet. Później taki leming uważa się za "fajnopolaka", bo podąża za trendami przedstawionymi w w/w mediach. Dodałbym jeszcze przedstawianie Polski jako kraju zaściankowego oraz szydzenie z polskości.
@Pimenistka: Odniesiesz się do wpisu opa? Ponoć jesteś dokładnie taka jak opisał to op.

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego wszystkie neuropki wspólnie:


- wspierają polityczny zamordyzm

- bronią k**estwa

- pochwalają likwidację gotówki

- gardzą Polakami

- atakują konfederację (sam jestem neutralny partyjnie, żeby mi ktoś nie zarzucił bycie konfederatem)

- nie tolerują ludzi o innych poglądach, pod płaszczykiem tolerancji