Wpis z mikrobloga

Zrobiłem duży błąd i odpaliłem nowy film Motobiedy o radzieckim ciągniku. Oglądając to to mam takie wrażenie że Michał Koziar powinien porzucić kanał Motobieda i założyć jakiś kanał do komentowania sytuacji politycznej, czy to w Polsce czy to na świecie.

Przy monologu o złych rolnikach wysiadłem, tak jak te denne żarty o seksie i "in Soviet Russia" wydawały się marnymi próbami humoru tak to kilka minut nabijania się z polskich rolników to po prostu świadczy o tym że Koziar chyba wolałby gadać o polityce a nie o motoryzacji. Z Wolskim się kumpluje to niech z nim komentuje sytuację polityczną czy coś, bo widać że mu już obrzydło gadanie o motoryzacji.

Z resztą zauważyłem taki trend w sumie u każdego polskiego YouTubera, każdy zaczyna robić jakieś dywagacje na temat polityki, choć robią filmy o motoryzacji albo technologii. Tak samo zrezygnowałem z subskrypcji Adama Śmiałka bo dawał jakieś wtrącenia o obecnej Rosji gadając o sprzęcie z ZSRR. Bo tak jakby ludzie już nie mają dosyć że trąbi się o tym w telewizji non-stop przez ponad półtora roku i po to idą na YT żeby oglądać coś interesującego, niepolitycznego.

Nie da się nic oglądać bo każdy polski YouTuber ma wrażenie że musi powiedzieć swojej widowni jakie ma poglądy polityczne. Dno i pięć metrów mułu.

#motobieda #youtube #polskiyoutube
supra107 - Zrobiłem duży błąd i odpaliłem nowy film Motobiedy o radzieckim ciągniku. ...
  • 2
@pilot1123: Z czego z przeklinaniem już stonował, a jedyne co zostało to ignorancja i ciągła dywagacja od sedna filmu. Natomiast plaga politykozy objęła cały polski YouTube i naprawdę niewiele twórców rozumie że nie robią filmów dla siebie tylko dla widowni, a część ich widowni ogląda ich jako odskocznię od telewizji która jest przesączona polityką, nienawiścią i negatywnością, więc wrzucając to do swoich filmów tylko doprowadzają do tego że tracą tą część