Wpis z mikrobloga

@Mokebianin: Taka urode w stylu Karyny spotyka się sporadycznie, za to mordy przestępcy ma 90% p0lakow ;) a jak nie maja, to dochodzą ich poglądy, ze kobieta ma mieć dwa etaty, wiec nie zrobił na mnie wrażenia twój post ;))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: umalowane brzydkie japsko to ciągle brzydkie japsko.

Co do poglądów der onet odnośnie Polaków, to ja te poglądy znam. :) nie musisz mi mówić co „piszecie” w tym szmatławcu będącym pod poziomem pudelka czy innego gówna.
Mokebianin - @Mamaboss:  umalowane brzydkie japsko to ciągle brzydkie japsko. 

Co do...

źródło: IMG_4423

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mamaboss: z tymi dwoma etatami to nieźle popłynęłaś, ale mieści się to w spektrum twoich urojeń, towarzyszko z der onet. Ja dziś sprzątnąłem mieszkanie, sprzątam 2 razy w tygodniu, zatem do kogo zatem mam się udać po hajs z tego drugiego etatu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marian-stefan przecież ta kukła jest tak ponaciągana że nie przypomina człowieka, a bąki puszcza nosem xD Znany koreański muzyk napisał numer o tym, że pierwsza dama wygląda jak Michael Jackson. Poczytaj trochę o operacjach plastycznych w Korei.
  • Odpowiedz
@lapampek: @YeahBunny Nie jest żydówką, może etnicznie w małej części.

Dziadek był żydem lub miał żydowskie pochodzenie, a jej ojciec już to już całkowita polonizacja i katolicyzm. W ubecji nikt nie pracował, w 1968 roku nikt ich z kraju nie wygonił, ojciec bez problemu obronił magistra na UJ. Cholernie łebski gościu, zasłużony dla polskiej nauki i kultury. Dziadek poślubił Ślązaczkę, ojciec Polkę.

Tylko nazwisko zostało. Nic więcej. To co tu napisałem
  • Odpowiedz