Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi czy tylko dla mnie to jest absurdalne. Znane wszystkim z promocji na wykopie @Nice_To_Fit_You od ponad tygodnia dostarcza jedzenie do mojej skromnej osoby. W dniu dzisiejszym torba nie dotarła i myślę sobie: pewnie ukradli. Tylko, że do nas do mieszkania dochodzi jeszcze Viking i na niego jakoś się nikt nie skusił, w bloku od lat same dziadki, a cateringi do nas od ponad roku dochodzą i nigdy nic nie było.
Dzwonię na infolinię i babka mówi, że jedzenie było dostarczone o 5 rano, ale instrukcje do domofonu były niejasne, więc kurier zostawił jedzenie pod klatką. Podany numer mieszkania i kod do domofonu, na którym widnieje instrukcja "nr mieszkania(kluczyk)kod" jest niejasne? XD
Mieliście podobne sytuacje z tym cateringiem? Nie chcę ryzykować takich sytuacji w przyszłości, bo nie zarabiam milionów, żeby za tydzień wyrzucić częściowo zużyte przez jeden dzień produkty, na które w tej chwili i tak mnie nie stać XD
Jbc: pod klatką nie było torby, ale to mnie ani trochę nie dziwi, bo dzisiaj wychodziłam mega późno.

#ntfy
#cateringdietetyczny
#dieta
#mirkokoksy
#trening
#silownia
  • 16
  • Odpowiedz
  • 2
@flovmi To nie mógł domofonem zadzwonić?

EDIT: skoro to nie pierwsza dostawa, ale pierwsza nieudana, to dowód na to że pracownik zawalił sprawę, jak Ci nie zwrócą jakoś tego to bym zerwał umowę na Twoim miejscu. Gdyby pracownik nie zrozumiał adresu to co, torbę na przystanku by zostawił? Na ulicy? Może w krzakach?
  • Odpowiedz
@flovmi: biorąc pod uwagę, że cały tydzień było git no to ewidentnie wynika z głupoty pracownika a nie braku jasnej instrukcji. Kręć im, żeby ci za to zwrócili i dorzucili dodatkowy posiłek bo pewnie wyszedłeś bez żadnego jedzenia i musisz coś kupować.
  • Odpowiedz
  • 0
@wap_eeL: niby zastępstwo za kuriera, ale nie chce mi się w to wierzyć, a jeśli zawsze mają być takie zastępstwa to lipa w przyszłości się tak bujać
  • Odpowiedz
@flovmi: niby tak, ale to będzie dalej? Kurier nie potrafi jeździć samochodem i używać nawigacji i nie dojechał do ciebie. Instrukcje dot. adresu były niejasne torba z cateringiem do odbioru w wiacie autobusowej na pętli?
  • Odpowiedz
@flovmi: Hej Mirabelko, na wstępnie przepraszam za kuriera, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Z twojego opisu wynika, że najpewniej zmienił się pracownik odpowiedzialny za dostawy i z jakiegoś powodu nie ogarnął działania domofonu. Takie sytuacje mogą się zdarzyć każdemu, kurier mógł być pierwszy dzień w pracy, mieć gorszy dzień, być chory, czy coś. To go oczywiście nie usprawiedliwia, ale warto mieć trochę wyrozumiałości. Raczej wątpię aby kurier przywłaszczył sobie
  • Odpowiedz
@wap_eeL: masz oczywiście rację, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Staramy się wybierać do dostaw najlepsze lokalne firmy kurierskie i generalnie firmy się sprawdzają, stosunek reklamacji do liczby dostaw jest mały. Ale czasami czynnik ludzki tak jak w tej sytuacji - zawiedzie. Dlatego warto zgłaszać takie sytuacje, reklamować, możemy wtedy stosownie reagować, wyciągać konsekwencje, a gdy sytuacja się powtarza, zmienić firmę kurierską na inną, taką która wystrzeże się błędów poprzednika.
  • Odpowiedz
Z twojego opisu wynika, że najpewniej zmienił się pracownik odpowiedzialny za dostawy i z jakiegoś powodu nie ogarnął działania domofonu


też tak sobie pomyślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to szczerze mówiąc mi też się nie raz zdarzyło mieć problem z otworzeniem drzwi na tych nowych osiedlach. jak ktoś z tym ma do czynienia pierwszy raz, to trzeba się trochę zmrużyć żeby sobie poradzić ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 0
@Moser: wrzucę po pracy zdjęcie domofonu, poprosiłam też NTFY o przesłanie zdjęcia torby pod klatką ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chodzi mi tu o jakieś przepraszanie od NTFY, bo pomyłki się zdarzają, ale sugerowanie mi, że to moja wina, bo nie dałam instrukcji do domofonu, który ogarnie czterolatek jest śmieszne
  • Odpowiedz
@flovmi: normalny domofon, to jest jak naciskasz przycisk z numerem mieszkania i dzwoni. dla mnie wszystko ponad to, to już jest wk#%*w i kombinowanie. czasami się zdarzają takie kombinacje (tu pozdrawiam osobę odpowiedzialną za domofony we Wrocławskich Ogrodach Hallera), że wręcz musiałem prosić jakiegoś przechodnia żeby mi pomógł zadzwinić pod właściwy adres ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc jestem sobie w stanie wyobrazić jakiego chłopka z
  • Odpowiedz
  • 0
@Moser: No taki mam. Szanuje @Nice_To_Fit_You za podesłanie zdjęcia od kuriera. Był pod blokiem obok, a nad domofonem jak był napisany był inny numer XD Tak jak mówiłam to nie wina firmy, a kuriera, a temat otworzyłam, bo chciałam się dowiedzieć czy więcej osób tak miało
  • Odpowiedz
  • 3
@Nice_To_Fit_You: zgadzam się. Ze zdjęcia wychodzi na to, że kurier pomylił adresy XD Wkurzyło mnie tylko to sugerowanie, że nie podałam wystarczających informacji do domofonu. Reklamacja przyjęta w szybkim tempie, rekompensata finansowa z dodatkiem w formie punktów. Szanuje! Mam nadzieje, że takich sytuacji nie będzie w przyszłości, bo kto korzysta z cateringu wie jak problematyczne jest nagle ogarnięcie sobie posiłków, gdy pusta lodówka, a inne obowiązki zajmują za dużo czasu.
  • Odpowiedz
Ze zdjęcia wychodzi na to, że kurier pomylił adresy XD


@flovmi: czyli kurier jakiś nieogar ci się trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak myślałem.

reklamacja przyjęta w szybkim tempie, rekompensata finansowa z dodatkiem w formie punktów. Szanuje!


nom, elegancko się zachowali. trzeba oddać im honor.
  • Odpowiedz