Wpis z mikrobloga

@Bajo-Jajo: Żeby taki "ocupas" mógł być "legalnie" to też w takim mieszkanku musi spędzić co najmniej kilkanaście godzin. Jak masz alarmy, monitoring itp to nic ci nie grozi.
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: Tak, w dodatku opowiadała przed rodziną, jaki to jestem kawał #!$%@? i pewnie znęcam się nad żoną xD
Generalnie mam to w dupie, moja cześć rodziny zna mnie dobrze i stoi po mojej stronie, ta normalna cześć rodziny żony również. Te kilka osób, które wierzą w bajki patusiarskiej matki i tak nie ma dla nas żadnego znaczenia i nie utrzymujemy z nimi kontaktu.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: Zacznijmy od tego, że ocupas nie zajmują biednych domów.
Naprawdę kupienie nawet atrapy monitoringu to nie jest droga rzecz, a skutecznie odstrasza takie osobniki. Dodatkowo zawsze można się dogadać z sąsiadem żeby sprawdzał nasz dom gdy gdzieś wyjeżdżamy. No niestety jest jak jest w Hiszpanii i trzeba sobie radzić.
  • Odpowiedz
Typki wyjdą z aresztu/więzienia i nie będą się bawić w eksmisję z wyrokiem sądu


@S-Type: przecież oni dokładnie tak samo zajęli to mieszkanie na jakąś swoją "bazę" :D
to nie są mieszkania prywatne tylko komunalne, miejskie, tzw. niczyje ;]
  • Odpowiedz
I niech zgadnę. Może sobie w tych mieszkaniach siedzieć i nic nie płacić.


@bukimi: Nie, nie może. To, że obecnego lokatora nie ma w domu, nie oznacza, że mieszkanie jest pustostanem. Kobieta naruszyła mir domowy, dokonała włamania, a podejrzewam, że i kradzież przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu da się tu podciągnąć. Wbrew temu co wam się wydaje, bardzo łatwo jest pozbyć się takiej osoby z domu i nie trzeba szukać żadnego
  • Odpowiedz
@S-Type: nie rozpędzaj się, to nie lata 90
Spuszcza staremu #!$%@? a babkę z dzieciakami wyniosą z mieszkania i tyle
Nie będzie żadnych morderstw
Zreszta dziś w półświatku morderstw jak na lekarstwo, to się zwyczajnie już nie opłaca
  • Odpowiedz