Wpis z mikrobloga

Ten chudy w środku się bujał?


@Zielonykwiryta: To nie żaden chudy tylko pan poseł Berkowicz. Kogo wy zatrudniacie na te trollkonta, że nawet nie znacie liderów partii, którą szkalujecie.
  • Odpowiedz
Nie jestem żadnym trollem człowieku


@Zielonykwiryta: Zielonka. 1000 akcji. Prawie wszystkie związane z polityką i szkalowaniem Konfderacji. "Nie jestem trollem".

  • Odpowiedz
@Jah00: Bo nie chce mi sie śmieszkować na mikroblogu, wiec siedze w wykopaliskach by troche poważniejsze kwestie poruszać na poważnym portalu z nieśmiesznymi papieżami i dziwną moderacją, oraz chce dodac tu wartość dodatnią i walczyć z trollami politycznymi przedstawiając im fakty, bo nie pozwole by szerzyli na polskim portalu antypolską propagande i w ogóle jakakolwiek propagande. Chce tu trzymac porządek i by ludzie z szacunkiem wymieniali sie swoim stanowiskiem w danej
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: xD a gdzie tu manipulacja? Przetłumaczył konfederatom żeby rozumieli bo oni som husarze i umieją tylko polski język, przecież boją się germanizacji. Jak by leciało "Nas nie dogoniat" to nie byłoby problemu( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@alkoJezus: Konfederaci tylko merytorycznie orają lewaków #pdk ( ͡ ͜ʖ ͡) gejeurope i dupokracje jak to korwinek lubi określać #pdk
( ͡ ͜ʖ ͡) bo wg korwinka tylko uciśniona, biedna Rosja, która sie tylko broni przed zgniłym zachodem z dupokracją #pdk ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz