Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, 5 tydzień wyprawy rowerowej przez USA za mną, melduje, że nadal nikt do mnie nie strzelał i nie rozjechał ( ͡ ͜ʖ ͡). A co się przez ten tydzień wydarzyło? Zobaczyłem parade na 4 Lipca, spoko wydarzenie, dzieci dużo fantów zgarniają, a starzy siedzą na składanych krzesełkach wzdłuż trasy przemarszu, ogólnie barwy narodowe na wszystkim i na każdym. Dużo rowerem jeździłem. Bardzo dużo, ponad 900km wyszło, ale Nebraska aż sama się prosiła, żebym przypadkiem za dużo postojów tam nie zrobił. Nudno, płasko i kompletny brak zasięgu Tmobile, którego używam. Jeżeli ten opis wystarczająco was nie zniechęcił to zapraszam na kolejny odcinek mojej amerykańskiej telenoweli. ()
#bikepacking #roweremprzezusa #rower #szosa #podroze #usa
pietia94 - Cześć Mirki i Mirabelki, 5 tydzień wyprawy rowerowej przez USA za mną, mel...
  • 8
  • Odpowiedz
@pietia94: uuuu kolego pchasz się w maszynę do mielenia cukru na żelki z tym kciukiem dla Haribo ( ͡° ͜ʖ ͡°) My tu z #gusto wspieramy nieszablonowe inicjatywy sportowe np. https://sklep.gusto.pl/pl/i/Zelki-Gusto-na-szczycie-Elbrus/11 xibit który tę wyprawę realizował mówił, że kcal z naszych żelków szybko się przyswajają i pomagają osiągać cele ( ͡ ͜ʖ ͡) Wysłać Ci kalorie w formie żelków do USA? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ecco Pane, gdzie ja gusto znajdę w Stanach xd. Jak mi podeślecie, to będzie kciuk xd.

Zorientowałem się z tym paskiem i już poprawiłem, ale dzięki za spostrzeżenie :).

To Nebraska, ona ogólnie jest pusta xd
  • Odpowiedz