Wpis z mikrobloga

@saakaszi: chyba oglądałeś inny program. Petru dał radę skompromitować się sprawach podatkowych w rozmowie z prawnikiem. Otóż powiedział, że pracodawca będzie musiał ponieść większe koszty brutto, jeśli podatki będą niższe a przez to pracownik otrzyma więcej netto. Litości xD
Całe szczęście że Petru nie jest z wykształcenia ekonomistą, bo za taką bzdurę byłby skończony w środowisku.
@saakaszi:
Tak sobie obserwuję tą reakcję środowisk "około PO" na dobre sondaże konfederacji i bawią mnie coraz to nowe strategie nagonki. Tusk powiedział co powiedział i zadeklarował, co zadeklarował, co na polu gospodarczym zraziło do niego pewien istotny elektorat. Było i jest straszenie katotalibanem i rosją, ale okazało się, że to nie działa, więc wyciągnięto z pod ziemi Petru, który o żaden wynik wyborczy już nie walczy więc może mówić językiem
to dla ciebie nagonka XD


@deziom: Bawi mnie, że tym punktowaniem zajmuje się ugrupowanie które zaproponowało populizmy takie jak kredyt 0%, 800+ i jeszcze kilka innych. Może najpierw od siebie zaczną? A nie czekaj, przecież to Petru punktuje, a nie Tusk, zapomniałem, czysty przypadek.

Tak, jest to nagonka, bo goniący nie prezentują na jotę wyższego poziomu.
bo serio nie kumam jak można na nich głosować


@loczyn: Chętnie wytłumaczę

Zacznijmy od ustalenia jednej podstawowej kwestii. Aktualny spór wybroczy nie ma charakteru "republikańskiego" Nikt tu nie spiera się o to "jak powinno funkcjonować państwo polskie, by tworzyć wartość dodaną dla wspólnego dobra wszystkich obywateli w dłuższej perspektywie czasu". Można dyskutować o tym jak miała się u nas Republika przez wyborami 2015, ale w trakcie tamtych wyborów triumf odniosło inne
I z analiz wprost wynika, że jedynym ugrupowaniem które chociaż nie zbywa mnie jako swojego elektoratu, co więcej, w zasadzie innego nie ma (tym lepiej) jest Konfederacja.


@TheSilentEnigma: rozpisałeś się jak na maturę a można to strescic "trzeba odsunąć PiS, tylko konfa"

Jak sam zauważyłeś trzeba mówić co się sprzedaje.
Ogólnie sprawdź jeszcze raz wszystko, weź poprawkę na to (również dla konfy) że trzeba mówić pod publikę nie zawsze własne postulaty.
kosztem rasistowskiego, homofobicznego, konserwatywnego katozamordyzmu bo albo a) całkowicie to popierasz i nie przeszkadza albo b) nie zdajesz sobie sprawy jak duże jest to ustępstwo


@Ayessare: Nie wymieniłem, tylko postulatów gospodarczych, mimo że, w obecnych czasach dla mężczyzny to fundamentalna kwestia, co wie każdy młody Ukrainiec któremu kasa (dosłownie) uratowała jaja.
Jeśli chodzi o pozostałe hasła, to fakt iż je przytoczyłeś w pełnie wyjaśnia, dlaczego nie rozumiecie poparcia dla konfy.

rasistowskiego
"trzeba odsunąć PiS, tylko konfa"


@Ayessare: To wam zależy na odsunięciu PISU. Moim celem jest posiadanie "patrona" w rządzie. Wolałbym koalicję konfa - PO, ale mając do wyboru lewusy-PO oraz PIS-konfa, bez wahania biorę drugie.
pokaż fragment z tą kompromitacją Petru ( ͡º ͜ʖ͡º)


@makaronzjajkiem: Na szybko.
- Kompletnie nie odniósł się do analiz Konfederacji ws. cen mieszkań (a o tym miał być program) i od razu zmieniał temat
- Popiera przymusowy ZUS, nawet jak firma ma stratę i doprowadzi to do jej upadku (ZUS egzekwuje wszystko szybko i skutecznie)
- Twierdzi, że CAŁY koszt pracownika to jego pensja, mimo kilku
@wojtas_mks: wspaniale, ale nie podałeś fragmentu o którym pisze @L3stko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kompletnie nie odniósł się do analiz Konfederacji ws. cen mieszkań (a o tym miał być program) i od razu zmieniał temat


@wojtas_mks: niezłe te analizy, takie bez szczegółów. To teraz pytania:
- Skoro się tak konfederacja uczepiła tej wentylacji, to czy cena mieszkań z wentylacją grawitacyjną i niższymi normami (np: grubość stropu)