Wpis z mikrobloga

Jest coś takiego mózg, by nie #!$%@?ć się z byle kim jak zwierzę.


@Pabick: Laska z tej bajeczki nie ma męża i rodziny, gdzie samokontrola i wierność jednemu mężczyźnie są istotne. Jest singielką, która sobie korzysta z życia.

Ja nie mam i nie mam zamiaru być nigdy z kobietą, która tak robi.

Czego nie rozumiesz?


@Ulfric_Stormcloak: Masz prawo i nikt ci nie broni.

Jednak z mindsetem jak Sędzia Dredd mściciel,
  • Odpowiedz
która sobie korzysta z życia


@GhostTrick: Alkoholik i narkoman też korzysta z życia?
Właśnie po to jest mózg by wyznaczać granice też sobie, bo co za dużo to nie zdrowo.
  • Odpowiedz
W takiej sytuacji jak z tego bejta, to facet zachowuje się w porządku? Nagrywając bez zgody, a potem pokazując te nagrania innym kobietom?


@GhostTrick: Skoro on twierdzi, że się zgodziły, to nie ma żadnego problemu. Nie wiem jakiego typu filmiki to były i zbytnio mnie to nie obchodzi, ale jeśli widać na nich wizerunek tych kobiet, no to słabo, że pokazuje innym.

Swoją drogą to jest debilne zachowanie. Gdyby zachowywał dyskrecję
  • Odpowiedz
@Pabick: Tylko w tej historyjce, oboje chcieli szybkiego seksu, czyli twoją miarą jest po równo 1:1 na skali #!$%@? XD

Natomiast facet wpierw pokazywał cudze nudesy, czyli już 2:1 dla niego. Potem zaczął nagrywać bez zgody, czyli 3:1.

Ale w komentarzach po głowie i tak dostaje głównie dziewczyna, bo lubi seks.
  • Odpowiedz
  • 13
@PatrickBateman_: mloda laska chciala zlowic 46 letniego prawnika, bo wyweszyla hajs. Najpierw nie chciala, ale jak zobaczyla ze gosc ma obsesje na punkcie seksu, to zalapala ze to jedyna opcja zeby go jakos zatrzymac. Dopiero fakt nagrania ja zniechecil. Zamiast wybiec z mieszkania, to wypila sobie tam jeszcze drinka po fakcie bycia nagrana wbrew jej woli XD Brakuje tam jeszcze podsumowania, ze to byl gwalt, chlop sie #!$%@? zachowal nagrywajac wszystko
  • Odpowiedz
Jednak z mindsetem jak Sędzia Dredd mściciel, możesz się nigdy nie dowiedzieć jaką faktycznie naturę ma kobieta, z którą się spotykasz czy wziąłeś za żonę, bo po prostu ją przed tobą schowa.


@GhostTrick: Nigdy kobiet nie pytam ile razy rucha&* się z nieznajomym oblechem, ale po ostatnich doświadczeniach zacznę.

Dwie ostatnie już musiałem skreślić z powodu ich FWB czy ONS ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A mam na
  • Odpowiedz
to zalapala ze to jedyna opcja zeby go jakos zatrzymac. Dopiero fakt nagrania ja zniechecil. Zamiast wybiec z mieszkania,


@PatrickBateman_: bajt czy nie bajt, ale jak to wyglada w kwestii prawnej.
Nagrywac mozna wiadomo, z rozpowszechnianiem jest problem.
Ale czy nie ma dodatkowo czegos w kwestii nagrywania takich sytuacji?
Czy np. naklejnie na drzwiach naklejki o tym informujacej juz zalatwia sprawe, tak jak napisz "No trespassing" w usa?
  • Odpowiedz