Wpis z mikrobloga

i weź szukaj kobiety do związku jak coraz więcej dziewczyn właśnie w taki sposób się zachowuję.

Randomowy seks z obcym typem... Przecież to jest obrzydliwe. Nie wierzę że taka kobieta byłaby zdolna na związek oparty na uczuciach.


@Ulfric_Stormcloak: Ej, ale kobiety też lubią seks i tak jak faceci też mają fantazje o zrobieniu tego z kimś obcym. Co to za jakieś przełomowe odkrycie jest?

@PatrickBateman_: @NogaOdStolu @PEKLONIKON @PonuryBatyskaf
W takiej
  • Odpowiedz
@PatrickBateman_: napluć tylko na taką #!$%@?ę, zero instynktu samozachowawczego. To ja jestem chłopem, według bab myślę wyłącznie #!$%@?, a nie wyobrażam sobie seksu bez miłości. To co za różnica czy idę z babą na pierwszej randce do wyra czy z panią #!$%@?ą? Tu i tu się płaci...
  • Odpowiedz
Ej, ale kobiety też lubią seks i tak jak faceci też mają fantazje o zrobieniu tego z kimś obcym.


@GhostTrick: Jest coś takiego mózg, by nie #!$%@?ć się z byle kim jak zwierzę.
  • Odpowiedz
Tak tak, wcale nie próbowałeś w idiotyczny sposób tłumaczyć swojej naiwności XD


@Mandarex:
za kogo ty sie masz zeby ktokolwwiek chcial ci sie tlumaczyc, wyjebka w ciebie od poczatku, a moją tezę podtrzymuję niezaleznie czy to fejk czy nie
  • Odpowiedz
Ej, ale kobiety też lubią seks i tak jak faceci też mają fantazje o zrobieniu tego z kimś obcym. Co to za jakieś przełomowe odkrycie jest?


@GhostTrick: No i niech se mają. Ja nie mam i nie mam zamiaru być nigdy z kobietą, która tak robi.

Tak samo nie biorę narkotyków i nie widzę sensu, aby szukać kobiety z takim nałogiem. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
i ona ma prawa wyborcze, prawo jazdy, prawo do posiadania dzieci i zwierząt ()


@Invisiblinio: A dlaczego miałby nie mieć?

W sumie to uczciwie przedstawił sytuację pokazując lasce swoją kolekcję, a potem (według opisu) ta zgodziła się kopulować (ze starym dziadem).

Niby mówiła że nie. Tylko że chwile wcześniej mówiła że nie odnośnie kopulacji. No niestety, może ci się wydawać że gość jest zboczeńcem i zwyrodnialcem, ale
  • Odpowiedz