Wpis z mikrobloga

@Midnight_Animal: Najlepsze jest że jeszcze w czerwcu tego roku farelki chodziły asz, asz. Pewnie nawet teraz jak są chłodniejsze noce to włącza te prlowskie farelki, a knurowi z tego co pamiętam to co chwilę zimno.
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: nie no miałem na myśli takiego, który aktualnie będzie tam zainstalowany przez mleczną cipe. Chyba, że #!$%@? instalacji ze stanowiska akurat zbiegnie się w czasie z wystrzeleniem suprukcji i wszyscy poza prosiakiem będą pić wódkę w krzakach.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: To cud, że przy takim poborze energii i stanie instalacji elektrycznej z kablami przeżartym przez szczury, jeszcze tam nie spłonął. O jakości farelek nie wspomnę.

Ciekawe, dlaczego mu tak wiecznie zimno. Nie znam się na cukrzycy i nie wiem czy to jej objawy, czy czegoś innego. Bo to raczej niemożliwe, żeby był aż takim zmarzluchem.
  • Odpowiedz
To cud, że przy takim poborze energii i stanie instalacji elektrycznej z kablami przeżartym przez szczury, jeszcze tam nie spłonął. O jakości farelek nie wspomnę.

@DrDarioYebaka986: W sumie to niejedna taka stara chatka czy dom stoi po wsiach często bez remontów i instalacje elektryczne jakoś się trzymają. Szczerze to wątpię by kiedyś tam się coś zajarało, bo cały dom jest przegniły/zawilgnięty.

Ciekawe, dlaczego mu tak wiecznie zimno. Nie znam się na
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich:

Zależy od chatki. Kumpel dziadka mieszkał na wsi i miał domek bardzo podobny do tego na Szkolnej 17. Tylko on o ten domek dbał, uszczelniał dach, utrzymywał porządek, etc. U Konona jest dużo szkodników, które mogły uszkodzić kable. A ma tyle rozmaitych łatwopalnych klamotów i śmieci, że jakby poszła iskra, to szybko poszedłby spory zapłon i nawet wilgoć nie powstrzymałaby ognia.

Ma to sens, co mówisz z tymi jego chorobami.
  • Odpowiedz
Zależy od chatki. Kumpel dziadka mieszkał na wsi i miał domek bardzo podobny do tego na Szkolnej 17. Tylko on o ten domek dbał, uszczelniał dach, utrzymywał porządek, etc.

@DrDarioYebaka986: Miałem na myśli raczej takie domki gdzie nie ma męskiej ręki do pilnowiania, mało to starych bab mieszka samych po wsiach, bo im mężowie poumierali pierwsi?

U Konona jest dużo szkodników, które mogły uszkodzić kable.

Nie wypowiem się tutaj, bo szczerze
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Co do chatki, to naprawdę zależy, po tym kumplu dziadka została właśnie wdowa i jakoś sobie radzi, znajomych czasem o pomoc poprosi. Fakt, są takie zapuszczone meliny u niektórych, ale to już kwestia charakteru i wychowania. Jak ją nauczono czystości, to i sama sobie poradzi, jak nie - efekt idzie przewidzieć. Myślę, że może Bronek i faktycznie odpowiadał za sprawy „męskie”, ale jakby Lonia zmarła pierwsza, to byłaby tam taka
  • Odpowiedz
Myślę, że może Bronek i faktycznie odpowiadał za sprawy „męskie”, ale jakby Lonia zmarła pierwsza, to byłaby tam taka melina jak teraz - takie mam przeczucie. Choć równie dobrze mógłby ganiać synów.

@DrDarioYebaka986: Możesz mieć rację, jak Leonarda zmarła to knur zamienił dom w bardzo zaniedbany dom, po czym zaczął ją zmieniać w meline po wprowadzeniu się majora i stopniowym odzyskiwaniu popularności przy pomocy jutuby. Bronek mieszkający z 2 synkami przygłupami
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: poprzez melinę mialem na myśli ogólny syf, jaki tam panuje, choć fakt, to nie pojęcia tożsame, prawdziwa melina była, gdy sprowadzał do siebie tych bezdomnych żuli. Nie dowiemy się nigdy, jakby wyglądało gospodarstwo z Bronkiem i synami, choć wg mnie knura mógłby posłać do roboty gdzieś. On nadawał się jeszcze, w przeciwieństwie do Bogusia, do jakichś prostych prac fizycznych. Nawet sam Konon coś mówił, że stary go pędził do roboty
  • Odpowiedz
Nie dowiemy się nigdy, jakby wyglądało gospodarstwo z Bronkiem i synami, choć wg mnie knura mógłby posłać do roboty gdzieś. On nadawał się jeszcze, w przeciwieństwie do Bogusia, do jakichś prostych prac fizycznych.

@DrDarioYebaka986: Albo chorzy psychicznie bracia wykończyliby tatusia na jakiś sposób ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale rzeczywiście nie mam pojęcia jak mogłoby to wszystko dokładnie wyglądać.

Nawet sam Konon coś mówił, że stary go pędził
  • Odpowiedz