Wpis z mikrobloga

@kicek3d Dzesika kuuuuurrrrrła bieremy tę dziurę w ziemi po 700k z płytami jako droga dojazdowa gdzieś na gruzowisku, jak wciągniemy credo po same kullen to będziemy się martwić o zdatność do mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kicek3d może nie było sensu budować parkingu jeśli w planach było stawianie jeszcze jednego budynku bo i tak nawierzchnia zostałaby zniszczona przez ciężkie maszyny budowlane.
  • Odpowiedz
@kicek3d: właśnie też to ostatnio zauważyłem. Mnie bardziej dziwi fakt, że ludzie widząc jaka już teraz jest tam sytuacja będą chcieli kupić mieszkania w tym nowym bloku. Btw. ciekawostka - garażowisko położone nieopodal ma opłacony grunt bodajże do końca przyszłego roku. Ciekawe czy będą budować tam kolejne bloki czy ktoś pójdzie po rozum do głowy i zbuduje np. piętrowy garażowiec.
  • Odpowiedz
@cadet: ale komu mają budować te garaże? Mieszkałem w bloku blisko centrum gdzie w parkingu podziemnym było co najmniej 20 miejsc wolnych. I nikt ich nie chciał mimo tego, że przy ulicy zawsze był problem z parkowaniem. Ale straż miejska miała w dupie parkowanie na przejściu, drodze pożarowej i wyjeździe z parkingu podziemnego więc po co płacić. Wydział ruchu drogowego Policji też był ulicę dalej i mimo kilkunastu radiowozów przejeżdżających łatwiej
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean: widocznie ludzie inaczej myślą. Dla mnie priorytetem przy wyborze miejsca zamieszkania był parking podziemny/garaż bo widzę co dzieje się na osiedlach po krótkim czasie jak się wszyscy wprowadzą. Druga sprawa, że teraz za miejsce parkingowe w centrum Szczecina śpiewają sobie z 50 kola
  • Odpowiedz