Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt: Boże, jak można w jednym zestawieniu dać Wersow i Linkiewicz na przykład. Pomimo tego, że Sówce związek z Frizem wiele ułatwił to jednak nie można jej odmówić też, że ciężko pracowała bo nawet filmy były jak ona była w zaawansowanej ciąży, poza tym ona akurat przeszła pozytywną przemianę. Chociaż piwniczaki i tak będą cisnąć wersalke bo finansowo ich dupą zjada
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Normalnie, xDDDD wersow nawet nie myślała o związku z frizoluchem gdy ten miał 150 tyś subów, lecz gdy już miał ich jakieś 700 tyś sami przyznali że to ją przekonało że to perspektywiczny chłopak i warto dać mu szanse xD Zresztą to nie wiesz co wersow ma w głowie xD od wczesnego dzieciństwa zakładała jakieś gówno aski w wieku 15 lat by zostać sławną.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ja jestem autorem mema i dałem Sowę bo wróciła do Friza dopiero wtedy gdy zaczął robić wyświetlenia. Niższy tier szonizmu niż reszta ale jednak
  • Odpowiedz
@Kamil_O: W jaki sposób niby oszukiwała ludzi? Nagrywając filmy codziennie przez rok a później otwierając swój sklep na przykład XDDD Wygląda jak plastik bo cycki sobie zrobiła? XDDDDD Jak bardzo musisz narzekać na niedobór, że nazywasz tę laskę plastikiem
  • Odpowiedz
@Cztero0404: robienie gównocontentu na YouTube nie jest ciężką pracą ani fizyczną ani umysłową. To już więcej szacunku mam do piłkarzy, bo tam to przynajmniej niektórzy ostro trenują aczkolwiek dziesiątki milionów euro za kopanie dmuchanego balona to też przesada
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.