Wpis z mikrobloga

U mnie czasami zbierają na ukraińską armie to zawsze coś wrzuce, ostatnio wychodze ze sklepu i widzę że znowu zbierają no to podchodzę jak zawsze, wyjmuje piątaka, wrzucam


@WujaTHC: Lepiej wyślij przelew, przynajmniej nikt po drodze nie przeżre twojej kasy i cała trafi tam gdzie trzeba. A do puszki wrzuć potwierdzenie z banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TadzislaVSS: Tak, szczególnie że są mega nachalni. Miałem kilka razy sytuacje że mówię że nie dam czy tam że nie mam a oni idą za mną dalej oburzeni i się pytają : "ale w czym jest problemku?" od tamtej pory nienawidze #!$%@?ów jak żydzi Pana Jezusa
  • Odpowiedz
@TadzislaVSS: Nie #!$%@? mnie do momentu kiedy nie spotkałem się z chamskim zachowaniem. Gdy się to pojawiło to zacząłem wrzucać tam kaskę, raz 10 zł, raz 20 zł, tak parę razy. No, ale zreflektowałem się że stoją tam prawie codziennie a nie mam też złotej karty więc basta, przestałem tam wrzucać. I pewnego razu jakiś małolacik stał, #!$%@? chyba że nikt nie wrzuca i rzucał teksty do ludzi w stylu
  • Odpowiedz
@TadzislaVSS: nie, jest koszyk do którego możesz samowolnie wrzucić jakieś jedzenie.
Bardziej #!$%@?ą mnie bramki w lidlu/kaufie, że aby wyjąć musisz zeskanować paragon. Jak w jakimś obozie.
  • Odpowiedz
@TadzislaVSS: Uważajcie na takie zbiórki, obojętnie czy dotyczą Ukrainy czy Chorych Dzieci. Często są to organizacje działające na granicy prawa, a osoby, na które zbierane są datki nie istnieją lub już nie żyją. Rozmawiałem na ten temat z przedstawicielem jednej z największych galerii, która ma problem z takimi osobami (oczywiście zbiórki bez zgody właściciela obiektu) i nie raz była wzywana Policja - wszyscy wolontariusze są nieletni, więc nie można im
  • Odpowiedz
@TadzislaVSS: Sytuacja na wykopie robi się taka jak przy covidzie. Obrzydliwe mamy społeczeństwo (a przynajmniej mam nadzieję tylko jego część).
  • Odpowiedz
@Koniasz: meh, wykorzystują sytuację, pod Galerią Katowicką 24/7 są jacyś żebracy, czy to na małe dziecko, horom curke, cokolwiek, teraz się kilku z Ukrainą trafiło xD
  • Odpowiedz