Wpis z mikrobloga

Inpost - część druga.

InPost, teraz to widzę nieźle odwalacie. Dwie kolejne przesyłki wylądowały w jeszcze innych paczkomatach. Infolinia ponownie robi ze mnie debila. Chyba czas na nową opcję dostawy, bo jak muszę jeździć po te paczki za każdym razem samochodem w "pierwszy raz widzę" miejsca, to chyba wolę inne firmy. Czekam jutro na rozwój sytuacji.
#inpost #kurier #paczkomaty #paczkomat #allegro #allegrosmart
  • 7
via Wykop
  • 0
@PanHagrid: racja, ale te paczki nie mają statusu "tymczasowo magazynowana", a "do odbioru". To już 3 paczki z takim cyrkiem. Jak nie odbiorę, wraca do nadawcy. Koszt przesyłki już poniosłem, więc wolę odebrać.
via Wykop
  • 0
@Wychwalany: do tej pory byłem bardzo zadowolony z InPost i był to mój numer jeden. Wiem, że z innymi mogą być cyrki, ale aktualnie InPost dał plamę 3 razy.
@Am61 Dla mnie też był numer 1. Ale odkąd w tamtym roku zgubili moją paczkę i jakaś pinda od nich kliknęła, że odebrana mimo, iż nigdy do paczkomatu nie trafiła to nabrałem dystansu.
via Wykop
  • 0
@piomark: paczkę mi zgubili, ale to dawno dawno temu. Zdążyłem im wybaczyć. Natomiast tym razem najbardziej zdenerwowało mnie, że mimo zgłoszenia błędu na infolinii nic nie robią w kwestii przeniesienia paczki do właściwego paczkomatu.
via Wykop
  • 0
No i musiałem odebrać z tego dziwnego paczkomatu. Wycieczka autem, bo znowu gdzieś to wywiezione. InPost olał sprawę.