Wpis z mikrobloga

@pogromca_krasnali: dobra nie chce mi się juz z tobą gadać trollu. miesiąc na wykopie i 1600 akcji #!$%@? 24h na dobę XD z czego 90% wybielające upa i banderowców. Weźcie robcie bardziej legitne te konta, bo nikt normalny nie siedzi na wypoku 24h XD
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje pewnie było by to obojętne po 80 latach. Ile uda się wydobyć po takim czasie. Sporo uległo rozkładowi. Nie chcę być złośliwy, zastawiam się tylko czy jest sens takich działań. Czy to nie jest tylko zabawa polityczna kosztem uczuć krewnych ofiar i ludzi zainteresowanych tym wydarzeniem.
  • Odpowiedz
@mango2018: no tak, o zbrodniach ukr nie wolno mówić bo łune się łobrażą. A ch im w dupę, tak samo jak ich ruskim braciom, tej bandzie elementów napędowych. Ha tfu tak samo jednym i drugim w ryje.
  • Odpowiedz
Nie chcę cię martwić Sasza, ale dziś 80 rocznica ludobójstwa na Wołyniu, więc najlepiej wyloguj się z internetu, bo nie tylko na wykopie o tym piszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ChamskoCytuje: ale na wykopie już od miesiąca chyba... I ten Sasza, bo przecież każdy kto już ma dosyć słuchania enty dzień o Wołyniu to Ukrainiec. A tak się śmiałeś z tego, że na wykopie mówią, że
  • Odpowiedz