Wpis z mikrobloga

@bialkovski: ucz się języka od pierwszego dnia, jeśli go nie znasz. Jeśli będziesz pracował głównie z ludźmi z Polski to możesz stwierdzić, że ci nie jest to potrzebne, ale uwierz mi, z językiem masz inne perspektywy.
Nie zadawaj się za bardzo z Polakami (chyba że trafi się ktoś ogarnięty - tacy też są, ale w mniejszości).
  • Odpowiedz
@bialkovski: oprócz wyżej wymienionych dodałbym:
- nie srubuj normy żeby pokazać Polakom jaki jesteś lepszy i zrobisz lepiej,szybciej, dokładniej. Zrobisz krzywdę tylko sobie na dłuższą metę. Been there done that. Stracisz w oczach i pracodawcy i pracowników. Jednego roku czekałem 2h dziennie na rozpoczęcie pracy aż słońce wstanie a rok później polskie cymbały kupiły sobie czołówki i pobiegli wylizać niemcom rowa że mogą pracować w zupełnych ciemnościach. Chcesz tak?

-pamietaj że
  • Odpowiedz
@bialkovski nie ufaj tym co mówią żeby nie udać Polakom xD serio,byłem rok temu w Niemczech,zadawałem się tylko z Polakami i było super,pamiętaj że teraz jest bilet za 49 euro jeździsz gdzie chcesz, my mamy w planach w weekendy sobie Niemcy zwiedzać
  • Odpowiedz
nie pożyczaj nikomu pieniędzy


@pan-violaceus: Właśnie niech pożycza. Tylko nie tym z pracy a tym których znajomość uważa za rokującą. Tylko niech to będą małe kwoty. Za 10 euro zweryfikuje kłamcę i pozbędzie się go ze swego otoczenia.
Edisonof - > nie pożyczaj nikomu pieniędzy

@pan-violaceus: Właśnie niech pożycza. Ty...
  • Odpowiedz
Koleś nawet nie napisał na ile jedzie a wykopki się rozpisali jak by miał tam już zostać na zawsze a Polacy najwięksi wrogowie ojczyzny xD Ale nikt nie wspomniał o naszych Polkach witaminkach ze nie warto tracić na takie czasu. A większość rzeczy co ludzie tutaj napisali to raczej w każdym kraju trzeba uważać na cwaniaków i patologie. Pozdro z fartem.
  • Odpowiedz