Wpis z mikrobloga

Dzisiaj puszczę eurojackpota za 125zl czyli 10 losów po 12,50. Jeśli wygram główna wygraną to przekaże 5% z tej kwoty (po zostaniu okradzionym przez panstwo na podatek) na schroniska dla zwierząt, równomiernie dzieląc pieniądze na kilka wybranych. A 100k złotych trafi do szczęśliwego mirka który zaplusuje ten wpis - dla różowych nie przewidziałem nagród, bo wy macie onlyfansa, a dobre chłopaki kołchoz i 12 godzinna szychtę 6 dni w tygodniu. Oczywiście patotagi, famemma, spermiarze i fani piłki nożnej nie biorą udziału - a dlaczego? No bo to moje zasady ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozdajo #glupiewykopkowezabawy
  • 66
@KEjAf a to ciekawe, nigdy z tej strony na to nie spojrzałem. Jak już się dorobię, i będę mógł sobie pozwolić na filantropię to będę miał na uwadze ten wpis. Dzięki Miras
@miszczu90: Szanse są dokładnie takie same niezależnie od liczb które wybierzesz, EuroJackpot został tak zaprojektowany żeby każde losowanie było unikalne i startujące z tkzw. czystego stanu. Maszyny losujące są dwie, Venus (1-50) i Opale (1-12), dostarczane przez tą samą firmę i posiadają masę opcji konfiguracji i kalibracji żeby tą unikalność zapewnić (speckę tych maszyn możesz sobie wyguglować). Analytika danych historycznych z poprzednich losowań i następująca po niej predykcja to największy i