Wpis z mikrobloga

Dzisiaj puszczę eurojackpota za 125zl czyli 10 losów po 12,50. Jeśli wygram główna wygraną to przekaże 5% z tej kwoty (po zostaniu okradzionym przez panstwo na podatek) na schroniska dla zwierząt, równomiernie dzieląc pieniądze na kilka wybranych. A 100k złotych trafi do szczęśliwego mirka który zaplusuje ten wpis - dla różowych nie przewidziałem nagród, bo wy macie onlyfansa, a dobre chłopaki kołchoz i 12 godzinna szychtę 6 dni w tygodniu. Oczywiście patotagi, famemma, spermiarze i fani piłki nożnej nie biorą udziału - a dlaczego? No bo to moje zasady ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozdajo #glupiewykopkowezabawy
  • 66
tak więc?

osoba która na losie wygrała trójkę i puszczając ją ponownie (powiedzmy po miesiącu), ma większe szanse na trafienie PIĄTKI, niż osoba polująca na rzadkie okazy. Tylko psują to te dwie liczby obok, one już podlegają innemu losowaniu i mocno odstają od całości.


@miszczu90: co to za brednie, nie ma znaczenia jakie liczby obstawisz, szansa jest zawsze taka sama
@Megawonsz_dziewienc:

A 100k złotych trafi do szczęśliwego mirka który zaplusuje ten wpis - dla różowych nie przewidziałem nagród, bo wy macie onlyfansa, a dobre chłopaki kołchoz i 12 godzinna szychtę 6 dni w tygodniu. Oczywiście patotagi, famemma, spermiarze i fani piłki nożnej nie biorą udziału - a dlaczego? No bo to moje zasady ( ͡º ͜ʖ͡º)


tyle ograniczeń, że od razu przesiewasz prawie cały wykop. Możesz
Zaplusowałem. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli trafi na mnie to #!$%@? ze mną, daj ten hajs na chore dzieci. Jedyne co mógłbym z takim hajsem zrobić to włożyć to w krechę na mieszkanie, a tak to chociaż może komuś te pieniądze ocalą życie, czy ulżą w cierpieniu.