Wpis z mikrobloga

,,Sigillum Authenticum...yyy...bo...yy...on yyy...ten wariat....yyy....nacjonalistyczny....yyy bydlak...eeee....yyyy...założył nawet osobną stronę żeby mnie... yyy... szkalować'' Dokładny cytat z pana profesora #napierala Zatem pytam-gdzie jest ta osobna strona internetowa do szkalowania jego wysokości doktora? Googluje, szukam i nic. Jest strona Sigillum, ale nie ma nigdzie osobnej strony rzekomo do szkalowania doktora...Czyżby kolejne kłamstwo? Owszem na stronie Sigillum jest jeden artukuł o #napierala, ale chyba nawet osoba o tak małym rozumku jak doktor odróżnia stronę internetową, witrynę internetową od pojedynczego felietonu. Czyli doktor który tak kocha prawdę, kłamie. #napierala #patostreamy #historia #heheszki
  • 9
  • Odpowiedz
@tonaszepieklomezczyzn

DOMAIN NAME: sigillumauthenticum.pl
registrant type: individual
nameservers: ns1.cyberfolks.pl. [94.152.254.111]
ns2.cyberfolks.pl. [94.152.255.111]
ns3.cyberfolks.pl. [94.152.254.161]
created: 2021.10.26 15:36:30
last modified: 2022.10.04 11:20:04
renewal date: 2023.10.26 15:36:30
  • Odpowiedz
@kryzys_pandemii: A widzisz, że na tej stronie są tysiące tematów, tysiące różnych artykułów i jeden artykul o #napierala? Czyli napierala znowu kłamie, że ktoś rzekomo założył osobną stronę internetową tylko do szkalowania go. Ego ma wywalone kosmos by wielotematyczną stronę, założoną lata temu, gdzie jest jedna recenzja jego wysrywu, nazwać. ,,stroną założoną specjalnie do szkalowania mnie'' #napierala
  • Odpowiedz
@tonaszepieklomezczyzn: tak jak większość takich stron, ból dupy autora/ autorów, któremu/którym #napierala zaszedł za skórę.
Zwykły trolling. Co zrobić, żeby podnieść sobie czytelność? Wylać beczkę z gunvem... a może to współpraca, może Panowie się znają...nie ma co dramatyzować, sigilium ma 696 subów, wyświetlenia marginalne, no to najlepiej właśnie wywołać gunvoburzę, żeby ludzie wchodzili i klikali.
- Co Pan o tym sądzi?
- sigillumauthenticum.pl ni ch*ja warte
  • Odpowiedz