Wpis z mikrobloga

Było 14,6 % w Estymatorze, teraz 14,5 % dla United Surveys. A sraczka taka, że trolle spamują programem Nowoczesnej skopiowanym od Konfederacji, gdzie ta Nowoczesna w całości głosowała kilka dni temu za 800 plus i może wprowadzić 5-7 posłów XDD

A wyciąganie z szafy Petru to już w ogóle tonący brzytwy się chwyta

#konfederacja #polityka #wybory #niebieskiepaski #heheszki #4konserwy
Kopyto96 - Było 14,6 % w Estymatorze, teraz 14,5 % dla United Surveys. A sraczka taka...

źródło: NTE0NzI3YTUkUjhJZkhsIGcKbBMgEWJ2MBJ0WGZ8YWJxBDZPfgZhMixcKwgsQyF6IkI7CihEPno1XGEbOVphInQfKhM6QyI1PB8rFytWKnt1BHsfKwF2bWgBfEN9HnowdAVjQywBKHlzVi9Pf1Z9MiFVeEtrTg

Pobierz
  • 24
tak tak, na pewno będzie w koalicji z PiSem bo przecież na wykopie tak napisali a jak wiadomo wykopki zawsze mają rację


@12lat25cm: to jak niby PiS zabezpieczy większość bez konfy? Jezu, ludzie, już bądźmy chociaż troszeczkę poważni, nawet jeśli ktoś ma 16 lat to jednak trzeba trochę myśleć.
całkowicie się zgadzam mireczku, chcą podkraść głosy od konferencji, dlatego pokazali ten program nowoczesnej o niskich podatkach, ale głosowanie na nowoczesną to głosowanie na tuska i dalsze rozdawnictwo


@12lat25cm:

- za Tuska przez 5 lat trwaly prace prace koncepcyjne nad projektem pierwszej elektrowni atomowej. PiS przejal rzady i anulowal ten projekt natychmiast - dokladnie to Szydklo.

- PO zaora w koncu TVP
- PO zaora Glapinskiego
- Jak wygra PO to
to jak niby PiS zabezpieczy większość bez konfy? Jezu, ludzie, już bądźmy chociaż troszeczkę poważni, nawet jeśli ktoś ma 16 lat to jednak trzeba trochę myśleć.


@Bover: Rząd mniejszościowy mówi to panu coś? Zresztą sam memcen mówił, że chcą żeby PiS nie utworzył rządu większościowego i się skompromitowali po to, żeby odbyły się przyśpieszone wybory w których konfa dostanie więcej %%%

za Tuska przez 5 lat trwaly prace prace koncepcyjne nad
@KwasneJablko: jak ci przeszkadza tvp i ziobno to nie oglądaj tv i nie wchodź na wykop, jak o tym zapomnisz to można normalnie żyć i okazuje się, że Polska jest normalnym krajem do życia, serio polecam ten stan, a jak wchodzę na wykop to śmieję się z politycznych wpisów wykopków
@12lat25cm: nue oglądam tvp ale ty mówisz ze tam jakieś miliony poszły na elektrownie a na tvp ida miliardy.

Glapinskiego tez nie wytrzymam. Nienw Polsce nie da już się fsjnie żyć bo wszystko jest #!$%@? drogie
@KwasneJablko: oj żebyś ty widział ile kasy na państwowe media idzie na zachodzie to byś się przekręcił, ale na wykopie też tego nie napiszą.

Glapinskiego tez nie wytrzymam. Nienw Polsce nie da już się fsjnie żyć bo wszystko jest #!$%@? drogie


@KwasneJablko: większość firm dawała podwyżki które wyrównały inflację, a jak ktoś nie dostał podwyżki inflacyjnej to powienien zrobić to co powiedział prezydent z ramienia PO czyli "zmień pracę weź
ale bzdury


@KwasneJablko: każdy wierzy w co chce, najłatwiej napisać "ale bzdury" zamiast dać jakiś kontrargument, żeby obalić moje wpisy, ale po co skoro najłatwiej zastosować mechanizm wyparcia, że to co napisałem to nieprawda
jakie firmy dały podwyżki inflacyjne? Raczej je wstrzymały i były zwolnienia. W każdym korpo chyba.


@KwasneJablko: "zmień pracę, weź kredyt" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie porównuj nas do zachodu bi jeszcze dsleko nam do nich.


@KwasneJablko: nie porównuję, bo ich prędko nie dogonimy w końcu zachód miał wolność i się rozwijał po wojnie a nas ruskie karmili maksem i leninem, ale widzę też jaki skok wykonała
@12lat25cm: to po co mi mówisz ze były podwyżki i porównujesz budżet tvp do zachodnich stacji. Bbc chciciaz robi fajne meterialy a u nas jest tepa propaganda.

Bzdury gadasz ziomuś i dziwię się ze chce Ci się tak #!$%@?
to po co mi mówisz ze były podwyżk


@KwasneJablko: bo sam pracuje i wiem, że były, mam też sporo znajomych i od nich wiem, że też były. A jak ktoś nie dostał to może pora rozglądnąć się za nową pracą.

Bbc chciciaz robi fajne meterialy a u nas jest tepa propaganda.


@KwasneJablko: wrzucanie wszędzie murzynów i lgbt to są bardzo fajne materiały
bo sam pracuje i wiem, że były, mam też sporo znajomych i od nich wiem, że też były. A jak ktoś nie dostał to może pora rozglądnąć się za nową pracą.


@12lat25cm bzdury, nawet w IT zwolnienia były. Moze nie programistów ale sales wszędzie poleciał.

Usługi zmiotlo z planszy też.z resztą można zobaczyć ile firm się pozamykało. Był nawet wykop o tym
Rząd mniejszościowy mówi to panu coś?


@12lat25cm: czyli Konfederacja zagłosuje, żeby PiS miał rząd mniejszościowy? Co dalej, będzie głosować razem z rządem mniejszościowym?