Wpis z mikrobloga

Brytyjskie tajne służby Mi-6 mogą przekupić świtę Putina gotówką, jachtami, złotymi Rolexami, biletami na Wimbledon i miejscami dla ich dzieci w Eton College, aby obalić Putina, The Sun.

Po buncie Prigożyna wpływy dyktatora dały o sobie znać. Dlatego wewnętrzny krąg, elity i dowództwo wojskowe mogą to wykorzystać do obalenia władzy Putina. A angielscy szpiedzy przyczynią się do tego.

I to lepsze niż morderstwo — profesor Uniwersytetu Buckingham, Anthony Gleese. Bo wtedy prezydent Federacji Rosyjskiej stanie przed sądem w Hadze. A brytyjski ślad nie zostanie wykryty, bo wszystko zrobią ręce współpracowników kremlowskiego przywódcy.

Według eksperta służby specjalne mają wiele scenariuszy „czarnej dyplomacji” i Putin może nie dożyć 71. urodzin . Lub uciec na Kubę i wypłacić pieniądze z morza na Wyspach Dziewiczych.

Wymieniono 4 osoby zagrażające dyktatorowi : premiera Mychajło Miszustina, sekretarza Rady Bezpieczeństwa Mykołę Patruszewa, szefa FSB Ołeksandra Bortnikowa i dyrektora wywiadu zagranicznego Serhija Naryszkina.

#ukraina #wojna #rosja #wielkabrytania
Pobierz Kumpel19 - Brytyjskie tajne służby Mi-6 mogą przekupić świtę Putina gotówką, jachtami...
źródło: temp_file2174825319068194080
  • 9
@Kumpel19: problemem jest ze wszyscy są tam najprawdopodobniej umoczeni. Haga oznacza maglowanie brudów które mogą wypłynąć o tych ludziach.

Zainteresowanych zachowaniem status quo są przede wszystkim wojskowi.

Scenariusz obalenia Putina przez jego świtę musi oznaczać eliminację tego człowieka. Jest to wygodne bo cała winę można zwalic na niego a on już nie może mówić.

A tak na serio to rewelacje the sun są urocze w swojej tabloidowej formie ( ͡°
@Kumpel19:
Nic się takiego nie stanie z dwóch powodów.
-Prawdziwego, twardego SAS już nie ma. Teraz jest tam rainbow i equality przyniesiony przez młodą, "postępową" kadrę.
-Putin jest przewidywalny. Jego obalenie w tym momencie sprawiłoby dojście do władzy nawet kogoś znacznie gorszego jak np Patruszewa który ma pełne poparcie elity wojskowej.

W 2017r MI5 miało podanego na tacy zamachowca z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, a i tak olali sprawę.