Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj jakieś kuce?

w gimnazjum sam bym sobie świetlnie poradził ale teraz już niestety nie rozumiem, trzeba wytłumaczyć co pan Janusz miał na myśli podczas dzisiejszej debaty z młodzieżówkami, mianowicie;

- połowa elektoratu Konfederacji to wyborcy Grzegorza Brauna

- Ruch Narodowy to centro-prawica (σ ͜ʖσ)

- Podobno polskie wojsko zostało rozbrojone według JKM, co ciekawe według znawców tematu Polska uzbraja się po zęby i zaraz będzie najsilniejsza we wschodniej Europie - Konfederacja twierdzi inaczej.

- Łukaszenka będzie chciał zabrać Putinowi Smoleńsk :v

- Nie musimy się interesować wojną na Ukrainie ponieważ Ukraina to prawosławne państwo i nasz przyszły wróg

- Można obniżyć próg wyborczy nawet do 11 roku życia xD

- We Francji będzie wojskowe przejęcie władzy, obalą rządy i wprowadzą "normalny" (według Korwina więc pewnie chodzi o dyktaturę) system zarządzania. Generalnie za góra 20 lat wszyscy będziemy żyli w Monarchii podobno.

- Konfederacja jest przeciwko aborcji - wiadomo - uzasadnieniem Korwina jest to że skoro nie można zabić własnej żony to nie można również dzieci bo Rafał Ziemkiewicz tak powiedział :D

- Związki partnerskie w których dwie zgadzające się na to osoby żyją razem równe wobec prawa to nie jest wolność tylko zmuszanie, zmuszając GWAŁCIMY wolność pana Janusza bo on nie będzie nazywał dwóch mężczyzn małżeństwem.

- Ci co dają pieniądze za darmo komuś to są zbrodniarze i trzeba im ręce ucinać

- Młodzi wykształceni z wielkich miast to banda idiotów z dyplomami co nie myślą wcale w kontekście szurów od Brauna a dokładnie tematu Justyny Sochy - Korwin twierdzi że nie zgadza się z tym że Justyna Socha nie będzie startowała z list Konfederacji bo już za nią oberwali a to zawsze kilka tysięcy głosów więcej od jej antyszczepionkowych zwolenników.

#bekazkonfederacji #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow #bekazkuca #ukraina #wojna #rosja #debata #korwin
Pobierz Njal - Czy są tutaj jakieś kuce? 

w gimnazjum sam bym sobie świetlnie poradził ale t...
źródło: main_19mroczny_i_ci_ki
Njal - Czy są tutaj jakieś kuce? 

w gimnazjum sam bym sobie świetlnie poradził ale t...
  • 6
- Podobno polskie wojsko zostało rozbrojone według JKM, co ciekawe według znawców tematu Polska uzbraja się po zęby i zaraz będzie najsilniejsza we wschodniej Europie,.


@Njal: znasz język polski na poziomie podstawowym choćby? Czasowniki i takie tam? Różnicę pomiędzy jest i będzie ogarniasz?
@Njal: Nie wiem na jakiej zasadzie ktokolwiek kiedykolwiek miałby go brać na poważnie. Nie ogarniałem nigdy tego schematu rozmowy z nim.

Większość rozmów z nim polegała na tym, że chłop rzucał jakieś tezy, uznane w jego środowisku za dogmaty. Handluj z tym. Na udowodnienie tez kilka anegdot z #!$%@?, jak chociażby hitlerowscy paraolimpijczycy. Jak lecą w jego kierunku liczby, to chłop rzuci "a ja tam nie jestem ekonomistą, tylko cybernetykiem". Jak