Wpis z mikrobloga

"Słychać wycie? Znakomicie!" Po wczorajszym ogłoszeniu przez Nowoczesną założeń gospodarczych ich programu wyborczego, konfederaci popłakali się na wykopie, że "ukradziono" im program. Każdy kto ma oczy i potrafi czytać dostrzeże, że są to jednak różne programy. Realizm i zdrowy rozsądek kontra populizm i opowiadanie bajek, wolność gospodarcza kontra zamykanie sklepów pod dyktat kościoła, Polska w UE kontra Polexit.

#nowoczesna #libertarianizm #konfederacja #podatki #gospodarka #uniaeuropejska #kosciol #bekazkatoli #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka
Jarusek - "Słychać wycie? Znakomicie!" Po wczorajszym ogłoszeniu przez Nowoczesną zał...

źródło: FzzoLXoXsB06RmD

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@Jarusek: A chwile wcześniej poparli 800+.
Wyzywali konfe od populistycznych haseł a ogłosili takie same - przy czym Konfy są już dokładnie opisane i złożone projekty, a u nich same nagłówki
  • Odpowiedz
@Jarusek: Ziomek, wprowadzą 5-6 posłów i koniec końców będą głosować tak, jak im nakazuja Platforma, więc gównoalternatywa i nie spamuj, bo nikogo nie przekonasz do głosowania na ten twór.
  • Odpowiedz
@Jarusek: To było lata temu i być może RN miał wtedy nadzieję, że program 500 + rozwiąże problem dzietnośći, ale nie rozwiązał, więć nie chcą w niego dalej brnąć, w przeciwieństwie do PO, która chce go waloryzować.

A poza tym mam to w dupie, bo głosuję na kandydata Nowej Nadziei i zagłosuję, chocbyś tu spamował 1500 postów na dzień, stary ubeku.
  • Odpowiedz
  • 45
@Kopyto96: hahahahahahahaha lata temu XD, Bosak nawet głosował za 13 emeryturą!!!
Typowo konwersacja z pijanym konfederatą, który zamiast argumentów ma wyzwiska XD
  • Odpowiedz
@Jarusek: Spoko. Nie jestem konfederatą, bo nie należę do żadnej partii i nigdy się do żadnej nie zapiszę. Jestem wyborcą w przedziale wiekowym 25-30. Ale tym razem zagłosuję na Konfederację i to z ogromną przyjemnością.
  • Odpowiedz
@Jarusek: Z tym zakazem handlu w niedzielę to kwintesencja "wolnościowej" k0nfy - najpierw #!$%@? pod publiczkę "a po co to komu, a na co", a jak przyszło co do czego to jeszcze zagłosowali za zaostrzeniem xD
  • Odpowiedz