Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy letnie kapelusze typu "panama hat", noszone do różnych stylizacji (podkoszulek i krótkie spodenki vs. lniana koszula i chinosy) to cringe i skojarzenia z neckbeardami w fedorach, czy akceptowalne i praktyczne rozwiązanie?

Jeśli to drugie, gdzie znajdę wysokiej jakości, lekkie, przewiewne i chroniące przed słońcem panamy? Czy szukać ekwadorskich oryginałów? Czy warto kupować online i ewentualnie odsyłać, czy lepiej przymierzyć na miejscu w sklepie w mieście zamieszkania, aby upewnić się co do dobrego dopasowania? Nie wiem też, jaki model wybrać - z jednej strony mam duży nos, więc potrzebowałbym szerszego ronda kapelusza (brim - mógłby być szerszy tylko na przodzie) i szerszej góry ("crown"), z drugiej strony - mam też mało wydatny podbródek, więc nie mogę wziąć zbyt dużego kapelusza. Jak to pogodzić? Budżet do 2-3 stów.

#pytanie #moda #modameska #kapelusz #kapelusze @UszatyBloger



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy letnie kapelusze typu "panama hat", noszo...

źródło: 28b9b916007a5ef9f90071e3c376926a

Pobierz
  • 3
@mirko_anonim: Bardziej akceptowalne niż pełen makaronizmów bełkot.
Ogólnie rzecz biorąc nie da się nic powiedzieć póki dekla się nie założy na łeb, po prostu, dany kolor i typ np. fedory będzie ok a panama z tym samym rozmiarem ronda będzie nie ok albo odwrotnie, czasem lepiej wygląda się w sztywnym otoku niż w miękkim, przy tym samym fasonie.
Na mnie najlepiej z kilku które mam wygląda kapelusz który na wieszaku oceniłem: