Wpis z mikrobloga

461 778 + 59 = 461 837

Co tu dużo mówić, ustawka była miła, dopóki nie była. Baba pojechała z podporządkowanej jak gdyby nigdy nic, bo po co patrzeć na boki. Chyba w ogóle nie świadoma sytuacji, bo po tym jak jedna osoba powitała się z asfaltem, to nie była łaskawa się nawet zatrzymać.

Reszta ekipy dokręciła setkę już względnie cała do domu, natomiast u mnie hak przerzutki się poddał, co wymagało wozu technicznego. Ciekawostka, decathlon nie ma haka przerzutki na stanie, bo po co XD

Dzisiaj tyle dobrego, że chociaż na testy BMC się człowiek załapał, to chociaż trochę z pogody się skorzystało. Ale że zamieszanie było i nie przyjechała sztuka w moim rozmiarze, to jazda na e-szosie była odbyta, więc się tu nie znajdzie. Ale nie dla mnie to, większość jazdy to było wożenie dodatkowej wagi, bo odcięcie wspomagania przy jeździe szosą następuje zaskakująco szybko XD Fajne doświadczenie niemniej jednak.

#rowerowyrownik #ruszgdansk #rower #wykoptribanclub #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
N.....y - 461 778 + 59 = 461 837

Co tu dużo mówić, ustawka była miła, dopóki nie był...

źródło: IMG_ADA904075DD2-1

Pobierz
  • 2
@Nie_znany: a pytałeś może w serwisie rowerowym deca? chyba, że ten sklep nie ma serwisu rowerowego

ja podjechałem do swojego to mi dali w serwisie dwa haki w takich serwisowych opakowaniach, cena jak normalnie przez internet (na półce nie było, Triban RC520, hak EDR)