Wpis z mikrobloga

@krav: Raz - bk z wszyszystkich, którzy uważają się za lepszych, bo dłużej oglądają meneli. Chyba nawet nie muszę tłumaczyć, jakie to jest żałosne xD
Dwa - to że ktoś ma relatywnie młode konto nie znaczy, że ogląda Szkolną od niedawna. Ludzie nie raz usuwali/mieli banowane konta i wracali tutaj na nowych. A dochodzi jeszcze do tego fakt, że nie trzeba pisać na wypoku, żeby oglądać Konona. Ci idioci idioci zwyczajnie
@krav: Problem z "Nowoszkolnością" i "Staroszkolnością" jest taki sam, jak z "Lateksiarstwem" - to są pojęcia bez jasnej, precyzyjnej definicji, używane tak jak komu wygodnie. "Staroszkolność" ukuła sobie kiedyś grupa najbardziej toksycznych userów z tagu, która po prostu gatekeepowała oglądanie meneli. Efekt był taki, że nowi ludzie się odbijali od wykopu i szukali nowych społeczności, mając w sercu niechęć do tagu i tego co z niego pochodzi. Właśnie przez to wykop
@hiroeX_: Jak się Szkolną ogląda od jakiegoś czasu i jakoś tam się interesuje tym co było zanim się zaczęło oglądać, to uwierz mi że szybko idzie zrozumieć kto jaki jest, co ważniejszego się działo etc.
Myślę że nawet obejrzenie głupich Kronik Uniwersum od Szefa Sztabu wystarczy - typ niewiele do nich wnosił, ale to praktycznie rżnięcie ze starej kononopedii 1:1, więc jest względnie merytorycznie.

Jedyne o co mi chodzi, to to
@Zwanek: ci wrzucający tutaj te hehe przeróbki z AI to ten sam gatunek co ślący pozdrowienia

więc niech idą już na tego facebooka
@krav: Tutaj od zawsze pojawiały się mody na "bezbeckie" przeróbki i wrzucali je również poważani użytkownicy. Pamiętasz jak tag był zasrany faceappem?

Ja w obec takich rzeczy, mimo że 80% mnie nie śmieszy, przechodzę obojętnie. Po prostu trzeba zrozumieć że to nie jest kwestia śmieszności, tylko dziadzienia. Po stażu twojego konta wnioskuję, że też jesteś koło 30 albo i starszy, a co za tym idzie inne rzeczy nas ukształtowały i inne
@Zwanek: ja oglądałem knura od początków Majora, na wykopie byłem tylko kilka lat i raz zbanowali mi 3 letnie konto a to chyba zielony i rudy z lateksowymi kontami
oraz boboloczkami.
Teraz też mam nowe konto i zgadzam się że nie każdy zielony nick to ktoś nowy na szkolnej.