Wpis z mikrobloga

@hermie-crab: mówię to samo, a Wyklopki swoje xD

Wykopki są #!$%@? w dupę przez reklamodawców na Onecie czy innych WysokichObcasach, nabijają wyświetlenia to zgodnie z zasadami wolnego rynku - taki kontent się produkuje skoro się klika

Jakbym zarabiał z wyświetleń i gówno artykuł z clickbaitowym tytułem złapał 500k odsłon vs jakiś artykuł na który poświęciłem miesiące researchu dostał 5k wyświetleń... To jasne że wolałbym tworzyć gówno kontent. Mniej wysiłku przy większym
  • Odpowiedz
@hermie-crab Zmartwię wielu z Was - dla takiego Onetu przejścia tylko z Wykopu to zaledwie nieistotny promil wszystkich wyświetleń. Jakiś gówniany blog mógłby jeszcze zyskiwać na linkowaniu z Wykopu, ale nie taki gigant. Znam pewne liczby, ale nie mogę nic więcej powiedzieć.
  • Odpowiedz
reklama zobaczona


@hermie-crab: wykopek bez addblocka? Takie stworzenie nie istnieje. Gdyby oni mieli zarabiać na wykopkach z reklam to już dawno by poszli z torbami albo sprzedali się orlenowi jak pewien inny znany portal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hermie-crab: Na obyczajowej stronie wykopu ciagle stabilnie.

Gówno artykuły na Onecie czy Wysokich Obcasach to zło totalne, inżyniera społeczna, programowanie społeczeństwa, upadek moralny, upadek zachodu, piekło i holocaust chłopów.

Takie same gówno posty o p0lkach z Murzynami, miliony badań, że Mokebe lepszy niż Mirek, duże #!$%@?, czarne #!$%@?, samotne matki, Książę równika, potężne czarne pały, gdzie jest szara myszka dla przegrywa?, to czysta prawda i natura!

Zawsze powtarzam, że wykopek jest
  • Odpowiedz