Wpis z mikrobloga

ej w jakiej cenie kupić fotel do biurka w pokoju? dużo korzystam z komputera więc chce by był dobry
myślałem o tym https://www.mediaexpert.pl/gaming/pokoj-gracza/fotele-gamingowe/fotel-gamingowy-huzaro-force-4-7-carbon-mesh może być??? czy w ogóle sie opłaca to kupić czy postawić na zwykłe krzesło biurowe?? teraz mam krzesło bujane więc wszystko będzie lepsze XD
#pytanie #meble #krzeslobiurowe #fotelgamingowy
morgiel - ej w jakiej cenie kupić fotel do biurka w pokoju? dużo korzystam z komputer...

źródło: Fotel-HUZARO-Force-4.7-Carbon-Mesh-skos1_podnozek

Pobierz
  • 7
@morgiel: chyba nie odkryje ameryki jak powiem, że krzesłą gamingowe to scam.

Przejedź się do sklepu i sobie siądz w kilku fotelach o różnych rozmiarach (przy okazji zobaczyć se gamingowe) to będziesz wiedział czego szukać i jakich wymiarów potrzebujesz
@morgiel: bo jak dłużej siedzisz na gamingowym krześle to jest niewygodne po prostu. Jak będziesz 10h siedzieć to poczujesz różnicę. Oczywiście dopasowane krzesło gamingowe będzie 10x lepsze niż niedopasowane krzesło biurowe.

Ja to widzę tak: w krześle gamingowym płacisz za wygląd i za markę. Na logikę - jakby rozwiązanie które są w krzesłach gamingowych rzeczywiście były dobre to pojawiły by się one w najdroższych fotelach biurowych. Ale ich nie ma.

Krzesło