Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z opinią w necie, że skoro się nie randkuje to nie robisz nic, żeby w tym związku być. Tylko to randkowanie jest traktowane jako taki base line, jakby to było dostępne, wystarczy wyrazić chęć xD
A jak sie umówić na randki? bo wiadomo, że to jest proces i tych spotkań trzeba odbyć X, żeby w końcu z kimś "kliknąć". Randki typu jedno spotkanie i saga są naturalne, ja to rozumiem ale jak w ogóle się w ten maraton wkręcić xD
Inb4 wychodź do ludzi, załóż aplikacje. Wydałem na aplikacje mase hajsu i niewiele to wnosi skoro paruje mnie z samotnymi matkami a jak z biezdzietną to nie dostaje odpowiedzi mimo, że zawsze zaczynam nawiązując do opisu/zainteresowań.
Nawet na terapii terapeutka mi pomogła stworzyć profil, wraz z opisem "zachęcającym do poznania mnie" i przyniosło to takie same efekty jak moje samodzielnie budowane profile xD
Do ludzi też wychodzę ale czy poznaje samotne młode kobiety? nie bardzo, czyli źle wychodze, wiem. Ale jak wychodzić inaczej? to nie wiem bo co znajde jakieś hobby typu rower, deskorolka, to jakoś nie przysporzyło mi to towarzystwa młodych dziewcząt
#przegryw #zwiazki #samotnosc
  • 11
@MrSknerus: To ja mam ten sam lvl i podobne rozkminy. Daje Ci coś ta terapia? Bo to zakładanie profilu z terapeutką, to nie wiem stary czy coś może dać w sumie. Chyba problem leży w atrakcyjności lub dynaminy a najpewniej w tym i w tym. To drugie można jakoś podbić ale bez atrakcyjności #!$%@? to da.
@MrSknerus: Cholera, to Ty sporo robisz. Jak pomyślę, że ja kompletnie nic nie robię w kierunku zapoznania kogoś – obecnie to już dla mnie abstrakcja – a Ty robisz, a i tak Ci nie wychodzi, to gra wydaje mi się jeszcze mniej warta zachodu ¯\(ツ)/¯

No ale już milknę. Wiem, że liczysz raczej na porady, a nie wynurzenia jeszcze większych przegrywów.
@MrSknerus: po pierwsze primo to żeby mieć po pewnym wieku szkolnym towarzystwo młodych dziewcząt jak to ująłeś to albo studia zdominowane przez młode dziewczyny i się wkręcić jakoś albo musisz zbudować grono męskie i klasycznie powiększać krąg znajomych czyli poznawać znajomego znajomego, tam będą mieli dziewczyny (więc wszystkie zajęte) które to będą miały koleżanki i trzeba liczyć na okienko i wspólne spotkania ale to więcej pisania a po drugie primo @