Wpis z mikrobloga

@domsky: Metzen, to członek konfederacji, a nie PiSu. Dotacje na działalność gospodarczą są przyznawane ze środków unijnych, a te dofinansowania z PUPu musisz i tak zwrócic po pewnym czasie. Nie są to środki z PUP bezzwrotne, ale to PiS wprowadził ulge dla nowych przedsiębiorców przez 6 mies bez opłat ZUS (opłacasz tylko składke zdrowotna)
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: Wiem że telewizja z którą współpracuje pis powstała z niemieckich pieniędzy, proszę w takim razie prześledzić z czyich pieniędzy była założona platforma, z tym samych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Vinizius: Kaczyńscy zawsze byli przeciw komunistom, dlatego przy aferze FOZZu stali się kozłami ofiarnymi komuchów dlatego, że byli przeciw i nadawali sie doskonale by zrzucić na nich odpowiedzialność ( ͡° ʖ̯ ͡°) a Rajmund Kaczyński (ojciec kaczyńskich) był porucznikiem wojska polskiego, a ich matka polonistką. Masz te info w Google wystarczy sprawdzić
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: Że jak? To ty masz udowodnić mi na podstawie swoich kontrargumentów, że nie mam racji ja ci podalem swoje argumenty i fakty, ktorych nie chcesz przyjąc, bo nie pasują one do twojej antypisowskiej narracji. Wytworzyles sobie we lbie złego pisiora, z ktorym codziennie musisz toczyć walke na śmierć i zycie. Dlatego zapytam braleś dzisiaj leki w tym twoim białym pokoju bez okien? Czy od rana pielegniarki nie było i
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: wiem kim jest memcen, nie odnosisz się do kontekstu w którym go przywołałem. Dotacja na rozpoczęcie działalności jest bezzwrotna po roku prowadzenia działalności. Preferencyjny ZUS trwa 30 miesięcy a jak kto wie co i jak to 31 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: Nie mówię o tvp a telewizji od Rydzyka, Ale widocznie trzeba pisać wprost, Ale już sobie daruje rozmowę, bo widzę że każdego kto nie zgadza się z pana wizją świata, obraża pan nazywają wariatem i czy wziął leki.
  • Odpowiedz
@domsky: Odniosłem się kucu, to Ty teraz gadasz to co głosi mentzen, a ja cały czas mówie o uldze dla nowych firm, którą wprowadził PiS:

"Ulga zwalnia przez sześć pełnych miesięcy od rozpoczęcia działalności z płacenia składek: na ubezpieczenia społeczne, czyli ubezpieczenia emerytalne, rentowe i wypadkowe. na Fundusz Pracy. na Fundusz Solidarnościowy."
https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/00285
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: kuc to cię zrobił. A po tych 6 miesiącach zdrowotnego to co masz? 2 lata składek preferencyjnych. A potem możesz jeszcze płacić ZUS od dochodu. Nie dziwi mnie już, że ludzie #!$%@?ą takie kocopoły i zamykają firmy, bo nie mają podstawowej wiedzy o własnych przywilejach, obowiązkach i nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta

doskonale pamiętam jak w 2008 było #!$%@? na rynku pracy


A ja pamiętam jak było w 2002 i 1998 i w 1993. I co #!$%@? z tego? XD chyba logiczne że krótko po wejściu do Uni i otwarciu granic rozpoczęła się masowa emigracja na zachód. Potrzeba było czasu aż zagraniczni inwestorzy się rozrosną by stworzyć miejsca pracy.
A jak już odnosisz się do 2008 to było chwilę po przejęciu władzy
  • Odpowiedz