Wpis z mikrobloga

170cm/65.5kg (tak po wstaniu i wypoceniu sie troche z wody w taka pogode jak teraz. Przed toaleta)

Staz na siłowni, prawie zero nie liczac zajec z wfu na studiach. Ale to bylo 4 lata temu i tylko 1 semestr, nigdy na powaznie.

I 55-60cm w udzie w najszerszym miejscu xD a potem ktos sie dziwi ze nie planuje ćwiczyć nog

#silownia #mirkokoksy
  • 12
@mateusz-bogacki: 55 na czysto, ale jakbym miał więcej wody czy te 1-1.5 kg więcej to szybko rośnie.

Jak miałem w covid 70kg (ogólnie powinienem mieć 62kg i w to celować będę jak zaczne siłownie) to moje udo było tak ogromne, że się w spodnie nie mieściłem xD

ale jakoś tak naturalnie wbijam na 66kg jedząc w ciemno (nie licząc kalorii, jem prawie co chcę, czasem jem bardziej zdrowo czasem gorzej).
@NewBlueSky: To pokaż te duże uda, pewnie zalane tłuszczem. Poza tym nie ćwiczenie nóg to głupota bo nogi w wielu ćwiczeniach pracują, ale łudź się dalej, że masz duże uda i nie musisz XD
@NewBlueSky: To pokaż te duże uda, pewnie zalane tłuszczem. Poza tym nie ćwiczenie nóg to głupota bo nogi w wielu ćwiczeniach pracują, ale łudź się dalej, że masz duże uda i nie musisz XD


@knurku: nie chodzi o to, ze nie musze.

Musze z nich zrzucić tłusz. Ale ja po prostu NIE CHCĘ mieć dużych ud xD więc plan jest aby ich nie ćwiczyć, bo nie mogą być większe. Mają