Wpis z mikrobloga

@Viado: aktualnie za 200k ciężko o jakiekolwiek auto marzeń, starczy raptem na dobrze wyposażonego kompakta ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakbym był zmuszony kupować w tym budżecie to na pewno żadnego z dziadkosuvów. Jeśli miałbym gdzieś awaryjność (czyli np. zakup w najmie długoterminowym) to brałbym pod uwagę octavię RS na gnojówkę.
  • Odpowiedz
@Viado: za 200k to serio jest słaby wybór jeśli chcemy coś ciekawego. Zastanawiałem się nad Mini Clubmanem JCW 300 koni (z salonu za 220k chcieli mi sprzedać po upustach), ale ostatecznie stwierdziłem ze wole poczekać, nazbierać na coś za 250 - 300k bo wtedy już jest ciekawszy wybór
  • Odpowiedz
@Viado: Może nie moim marzeniem, ale takim fajnym smaczkiem zawsze było posiadanie srebrnego bmw serii 3 z uwagi na to, że za dzieciaka oglądałem Alarm Fur Cobra 11 w sumie to spełniłem i mi się leasing kończy niebawem. Z samochodów do 200k kupiłbym jakieś bmw e31, może e36 nawet lub ferrari f30 to takie stare ze smutnymi światłami na inwestycje. Może jakiś evo lancer lub subaru impreza a jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@Viado: cos ci się kolego liczby pomieszały bo według wykopków jeżdzących 20 letnia klasą premium nie da się kupić auta za 200k, sensowne auto, ktore nie jest dziadkowozem zaczyna się od 2mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: No to piszę przecież, że 2 miliony potrzebne + dolicz do tego wejściówki na tor wyścigowy bo przecież w polszy po co komu cokolwiek z niskim zawieszeniem i 200km+ skoro są ograniczenia prędkości pomijając fakt, że nawet przy tych 140km/h na polskich autostradach strach jeździć przez te dziury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viado Ale sie porobilo. Jakby 3 lata temu ktos napisal takiego posta, to bait bylby wywalony w gorace po 5 minutach, bo za 200k mozna bylo kupic mnostwo swietnych samochodow i to z wysokich segmentow. A teraz jakis bieda seat z bieda silnikiem diesla…
  • Odpowiedz