Wpis z mikrobloga

@kikiton u mnie w firmie byly ladne 30 ale ich peak juz minal, nawet same podbijaly i ich nikt nie chcial. ile historii sie nasluchalem, jak imprezowaly do pozygu to sie nie dziwilem.
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: spoko, takie parówy nawet nie macie co liczyć na te matki. Możecie być spokojni. Mam fajną dzieciatą przyjaciółkę, ale nie może od kilku lat nikogo znaleźć. Albo spławia typów bo przez skórę czuć onsa albo takie przegrywy jak wy, języka w gębie nie mają czy jakieś szury xd
  • Odpowiedz
@Landmark: no woli być sama, bo co jej da związek z przegrywem? Co w tym dziwnego xd jest normalną dziewczyną i chce normalnego chłopaka, a nie jakiegoś spermiarza co sam sie na grzybka obcina xd Niestety samotni ojcowie to promil bo większość ma wywalone w dzieciaka mniej lub bardziej wiec ich nie ma w zasadzie
  • Odpowiedz
jest normalną dziewczyną


@Marcinnn04: Nie, nie jest- jest samotną matką i jak widać nikt rozsądny się w kolejce nie ustawia. Ofc jak przystało na kobietę wini facetów 'fajłapy'
  • Odpowiedz
. Bo jeśli jakis facet zostawia ladna laske i swoje dziecko to znaczy że musi niezle #!$%@?


@Pechpechpech: gardze facetami co zostawiają własne dziecko. Jeśli z kobietą faktycznie nie da się dogadać, to po to są rozwody, ale warto potem utrzymywać jakiś kontakt z dzieckiem, żeby później zaoszczędziło na terapeucie. Mam kilku znajomych z rozbitych rodzin i wszystkie przypadki to ojciec-zjeb, który wolał iść w alkoholizm niż ojcostwo.
  • Odpowiedz