Wpis z mikrobloga

@Pechpechpech: ja znam samotną matkę która zaciążyła w anglii z cyganem
a ów cygan zaczął ją #!$%@?ć
więc zrobiła drugie dziecko
a że #!$%@? zrobił się nieznośny to wróciła do polski
i dogadala się z cyganem że ów cygan nie będzie się troszczył o dzieci ale i nie będzie płacił alimentów
i teraz ktoś musiałby płacić za jej pierwszy wybór, bo jak już się nabrała to z sercem na dłoni nie
  • Odpowiedz
jeśli jakis facet zostawia ladna laske i swoje dziecko to znaczy że musi niezle #!$%@?


@Pechpechpech: Naczęściej to facet jest pop....ny. Na tyle pop....ny że potem chce robić na złość i ucieka np. przed płaceniem alimentów.
  • Odpowiedz
@Crea: myśle że przypadków gdzie facet okazuje się psychopatą i kobieta woli być samotną matką niz żeby z dzieckiem była workiem bokserskim też jest sporo ale nie pasuje do piwniczanej narracji jak to wszystkie kobiety są winne całemu złe na świecie.
  • Odpowiedz
pamiętajcie zeby nigdy nie wiązać się z samotna matka jeśli jest ladna. Bo jeśli jakis facet zostawia ladna laske i swoje dziecko to znaczy że musi niezle #!$%@?


@Pechpechpech: No właśnie nie, mój #!$%@? ojciec zostawił matkę a przy okazji nie odezwał się do swoich synów przez 20 lat, odwidziało mu się #!$%@? jak się urodziłem
  • Odpowiedz